Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

BASS BURNING NIGHT

Zdravíme vás. Je tu ďalšia basmi nabitá párty Bass Burning Night, ktorá sa tradične koná pod hradnou skalou v Subclube.

Noc plná dnb, dubstep, reggae, jungle a iných bass-trackov, ktoré vás nenechajú vydýchnuť. Tradične sa na tejto párty za mixpultom vystriedajú DJi z bratislavského Natty Youth Soundu a to konkrétne DJ Ass, Skandyman a Bingi. Pripravené majú pre vás najnovšie tracky ale aj staré klasiky, ktoré budú počas noci riadne striedať, takže si každý príde na svoje. V hociktorú minútu. Ako hosťa si pre vás zavolali známeho a populárneho DJa GALAGHU, ktorý určite namixuje poriadny setík. Túto show si určite nenechajte ujsť. A dojdite v hojnom počte, nech spološne vytvoríme tú najlepšiu predvianočnú atmosféru. A keď budete poslúchať tak možno uvidíte aj nejaké to vianočne prasiatko.

LINEUP:

22:00 - 22:30 Bingi
22:30 - 23:00 Ass
23:00 - 23:30 Skandy
23:30 - 0:00 Bingi
0:00 - 0:30 Ass
0:30 - 1:00 Skandy
1:00 - 2:30 hosť *GALAGHA*
2:30 - end all

Hosť večera:

DJ GALAGHA
Spoločne s Gabannom to na Slovensku majú v očiach verejnosti za prvenstvo v rámci zlomených beatov - boli totiž prví. Sú považovaní za otcov DNB scény u nás.
Galagha bol moderátorom a DJ-om veľmi úspešnej rádio show ClubLab, ktorá sa vysielala v rokoch 2000 a 2001 vo FUN rádiu. Spoločne s Bencom dali základ vtedy ohromne úspešnému obdobiu na tanečných flooroch.
https://soundcloud.com/drumatique

Rezidenti:
Natty Youth Sound = Dj Ass + Skyndyman + Bingiman

Natty Youth Sound od svojho vzniku v roku 2010 prezentuje štýl ako reggae, dancehall, jungle, dubwizednb, dnb, grime a trap. V zložení Selecta Skandyman (reggae/mashups/jungle), selecta Bingi (reggae, dancehall), dj Ass (Dnb. Chalani majú na konte viacero akcií na Slovensku ale aj v zahraníčí, pochodili viaceré festivaly ale aj klubové akcie. Medzi ich projekty patria akcie Burning night a Unity night, venujú sa nahrávaniu dubplatov, mixtapov, setov atď... . Za ich hudobnej karéri sa pri nich vystriedalo viacero známych ale aj menej známych djov, mcs a daľších interpretov. Spolupracovali napríklad s Mc Mikael (Smokaz united), N2K, Rauo Uhrao (Soundphreakers), Komander Ground, Simon Ekhan, Lud Dub, AbrakaDub, RybyDub, Jahmmi Youth a Bibi Youth, Loopata Makay, Dj Simple Sample (Ghetto youths sound), Botanic Sound, Tamman, Mc Kemon, Dj Spliff, Get Garden, Lion Dee .... . Na tejto párty sa vystriedajú za mix pultom dji Skandyman, Ass a Bingiman, ktorí vás zasypú spŕškou poriadnej bass music ako je raggastep, dubstep, jungle, dubwisednb a DNB už od úplného začiatku. Takže sa máte načo tešiť. Nalakujte si boty, nahoďte sa do gala a dojdite sa poriadne zabaviť. Žiadna pazucha nezostane suchá.

Ak potrebuješ malú ochutnávku tak určite klikaj linky:

NYS: https://www.facebook.com/natty.youth.sound

Skandyman -
https://soundcloud.com/selecta-skandyman

http://www.mixcloud.com/skandynattyouth/

https://www.facebook.com/skandy.nattyouth

Ass - https://www.youtube.com/watch?v=wS9gMRfa8Sg

https://www.facebook.com/andrej.sturcel


Vstup 3€ / 4€.

Start: 22:00.

fb : https://www.facebook.com/events/753085058111717/