Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

BASSAULT

Traste sa! S koncom mesiaca totiž prichádza aj koniec nedostatku rezonancie postačujúcej na rozvibrovanie Vašich orgánov, menších a stredne väčších predmetov ale hlavne priestorov SUBCLUBu.

Ani v Novembri nebudete ukrátení o toto subsonické šialenstvo.

O ktoré sa presne 28. októbra postarajú títo nemilosrdný bassdroperi:

ILLMUNDIE (EDM)
Určite si mnohí z Vás toto meno spájate s drum and bassom, no tentokrát prekvapí šokovou terapiou zmesy klubovej elektronickej tanečnej hudby.

RASCALLON & MC KAPUT (DRUMSTEP, DUBSTEP, NEUROSTEP, NEUROFUNK)
Drumstep, Dubstep, a neurofunk sú jeho zbrane bassovej deštrukcie a rozhodne nemieni šetriť muníciou. Obrovské množstvo tých najsilnejších kalibrov do Vás bude páliť za sprievodu najrýchlejšieho MC-ho v našej slnečnej sústave, ktorý ako malý spadol do urýchlovača častíc a následne niekoľko rokov väznený ako genetický experiment.

TYFUS (DUBSTEP, DNB)
vysokokoncentrovaný elektronicky reprodukovaný vírus, ktorý spôsobuje zmeny v bunkách živých organizmov. Nakazení jedinci si často ani nie sú vedomí žiadnych príznakov, no to vôbec nebagatelizuje závažnosť tohoto ochorenia. Práve naopak, zvyšujú riziko neskorého odhalenia a tým znižujú šancu na vyliečenie. Nepomôže Vám ani Váš lekár alebo lekárnik, nakoľko aj pre nich je mimoriadne zložité určiť či sa jedná o bežný entuziazmus alebo hudobnú nákazu.

CONCEPTOR (DUBSTEP, TRAP)
Troska spoločnosti, ktorá už nejedného slovenského ravera nakazila závislosťou na tvrdých dubstepoch momentálne experimentuje s novou formou takzvaných hybrid trapov. Nikdy sa netajil tým, že klasický trap nie je zrovna jeho šálkou kávy, no tejto novej receptúry sa nedokáže nabažiť. Pripravte sa, že Vám namixuje zmes Robostepu, Deathstepu a Hybrid trapu aká tu ešte nezaznela.

DEMOLITOR (DUBSTEP)
Dorazí Vás aj keď budete ležať na zemi. Je mu jedno či ste žena, dieťa, dôchodca alebo šteňa. S nikým nemá zľutovania a demoluje všetko čo mu príde do cesty. Keď s Vami bude hotový, tak sa ani sami v zrkadle nespoznáte.

Vstupné bude ako vždy 3 do 23:00 a potom 4eurá

https://www.facebook.com/events/778719145533876/