Najbližšie / Next event

BatCave Party

Novembrová špeciálna edícia Batcave Party v spolupráci s viedenskou akciou Future Echo vám prinesú naživo francúzsko/nemecký projekt Velvet Condom. Chladné syntetizátory, elektronika, shoegaze a bicí automat sa stretáva s androgýnnym hlasom.

Zakladatelia Nico (spev, gitara, klávesy) a Oberst P. (programing, syntetizátor) sa zviditeľnili už pri vydaní prvého EP (2006), z ktorého pochádza klubový hit „Kalte Lippenstift”. Medzičasom stihli vydať dva albumy a koncertovať s takými menami ako WhoMadeWho, Autokratz, Fehlfarben, Schwefelgelb, No More, Psyche, Fliehende Stürme, Jad Wio, Stereo Total, Specimen, Noblesse Oblige, Absolute Body Control… Do bratislavského Subclubu prídu 12. novembra prezentovať nový album „Stadtgeil”, ktorý opisujú ako:  „It’s a story about love in the city, darkness and glitter”.

O afterparty sa postará Dj A Nurse Called Mike, organizátor mesačnej klubovej noci vo viedni Future Echo, ktorá reflektuje zvuk osemdesiatych rokov. Kombinuje ho so súčasným zvukom kapiel ako Xeno & Oaklander, Automelodi, Agent Side Grinder, Ditto Destroyer, ktorých bolo možno vidieť na tejto akcii naživo. Doprevádzať ho bude Dj St.Mark (Batcave Party) a premiéru bude mať Djane Charlotte Gray. Celým večerom sa bude niesť post punk, new wave, gothic, synth wave, minimal electro. Tešíme sa na vás!

FB event: https://www.facebook.com/event.php?eid=281524755215528