Blíženci a Raky, Jánovia aj Olívie za polovicu, alebo úplne zadarmo!

Oslava 8 narodenín dnb.sk sa nezadržateľne blíži. Kúzelníci, slony aj akrobati svedomito nacvičujú svoje estrádne čísla. Okrem mocnej párty a nadupaného lineupu tu máme aj niečo nielen pre všetkých júnových narodeninových i meninových oslávencov


Osem rokov na scéne už stojí za poriadnu oslavu. Svoje šapitó rozloží cirkus dnb.sk 25.6. rovnako ako každý mesiac v Subclube pod bratislavským hradom. Viac info o akcii www.dnb.sk.A narodeniny nebudeme oslavovať sami! Pokiaľ si sa narodili/a v mesiaci Jún (1.6 - 30.6.), rovnako ako dnb.sk, na narodeninovú oslavu do Subclubu to máš len za polovičné vstupné! Aby ani meninový oslávenci neboli ukrátený, pozývame všetkých Jánov, Olívie, Tadeášov a Adriány osláviť s nami taktiež len za polovicu toho nižšieho vstupného, teda symbolické 3 €á. 
Stačí ak sa preukážeš pri vstupe občianskym preukazom, kde bude uvedený tvoj dátum narodenia alebo meno v prípade meninových oslávencov). Okrem toho máme pre všetkých aj kopec lístkov úplne zadarmo, pokiaľ skúsiš šťastie v niektorej zo súťaží o voľné vstupy. Ako úplne prvú vyskúšaj súťaž o 6 voľných vstupov priamo na dnb.sk.Lístky bude rozdávať aj dj Lixx už túto nedeľu večer vo svojej relácii Signall_FM a ak si necháš naladené FM_ko aj počas nasledujúceho týždňa, máš šancu v poobednom vysielaní získať až 8 vstupov na túto masívnu narodeninovú (i meninovú) oslavu. 
Pokúsiť štastie sa určite oplatí, prerože 7 artistov, z toho dvaja zahraniční hostia a bruchomluvec sa v piatok 25.6. pokúsi odpáliť strechu Subclubu svojimi nevídanými estrádnymi číslami. Viac info o akcii na www.dnb.sk. Cirkus dnb.sk tu spolu s milovíkmi dobrého drum and bassu oslávi 8 rokov svojej existencie a zároveň ukončí sezónu, po ktorej bude v klube nasledovať letná prestávka. Chýbať nebudú narodeninové dekorácie, akciové drinky a sladkosti pre každého. Urvať strechu klubu aj vlastný dekel si môžeš za 6 € do 23:00. Po jedenástej o dve Éčka viac a oslávenci o polovicu menej.Veľmi sa na všetkých tešíme! Ste srdečne vítaní! PS: Kvety a bombonieri nepijeme…;))) Nájdeš nás aj na Facebooku.