BrokenTherapy

*neurofunk party with hardstep, techstep and darkstep drum and bass*

Lucy Furr, vlastným menom Malin Kolbrink, je producentkou a Djkou už nejaký ten čas. Svoju kariéru odštartovala na domácej holandskej hardcorovej scéne v roku 2000. Drum&bassovým vírusom sa nakazila o 7 rokov neskôr. Nenechajte sa však oklamať jej šarmantným zjavom. Za mixom je z nej ozajstná diablica.

Neľútostne lavíruje medzi drum&bassom a hardcorom a ide až na hranu týchto žánrov. Po tom ako vyprodukovala obrovské množstvo hardcorových nahrávok, rozhodla sa posunúť svoju dnb kariéru o level vyššie. Začala pracovať na svojom prvom EP Desolation (2014). Nasledovali ďalšie releasy Submission (2016) a Delusion (2017). Všetky boli vydané na rešpektovanom labeli PRSPCT Recordings.

Zoznam jej DJských hraní je viac než zaujímavý. Z toho množstva vyberáme najväčšie akcie ako PRSPCT XL, Decibel Outdoor Festival, Q-Base, Defqon.1, Hardshock Festival a Therapy Sessions Holland.

Ako sama táto sympatická DJane tvrdí „Hudba je cestou ako sa môžem vyjadriť a prejaviť svoje emócie, či už kladné alebo záporné. Neexistuje nič lepšie ako sa o tieto pocity podeliť s úžasným publikom, pre ktoré hrávam“.

Nenechajte si ujsť Lucy Furr a jej pekelný set už 12.4. v Subclube. Tešíme sa na vás.

LUCY FURR /Prspct NL
C-QNZ
FATSOUND
JIPTEK
VENTRESS
NAMELESS
SAFTX

18+
entry tba

Lucy Furr on YouTube:
http://youtu.be/gsv4ZbUlVco
http://youtu.be/JQ4IVCpCOew
http://youtu.be/zyb5vA8rfVk
Lucy Furr on Facebook: http://www.facebook.com/djlucyfurr