Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

BURNING NIGHT

Na sobotu 12. decembra sme si pre vás pripravili po dlhšom čase opäť poriadne náklady.

Noc plnú dub-reggae-jungle-dubwize-dnb. Za mix pultom sa vystriedajú členovia Natty Youth Sound a ako hosť večera STROHO s nadupaným ragga-jungle setom. Túto párty pre vás prirpavuje Natty Youth Sound tak nezabudni podporovať. Tešíme sa na vás. Blessing.

STROHO je Bolerázčan roky drviaci ušné bubienky drumandbassových a junglových fanúšikov, akokeby si ani neuvedomoval hranice počuteľnosti subbasov, ktoré znesie ľudské ucho. Takže sa pripravte na poriadne náklady.

Natty Youth Sound (DJ ASS / selecta SKANDYMAN / selecta BINGIMAN).
NYS od svojho vzniku v roku 2010 prezentuje štýly ako reggae, dancehall, jungle, dubwizednb, dnb, grime a trap. V zložení Selecta Skandyman (reggae/mashups/jungle), selecta Bingi (reggae, dancehall), DJ Ass (Dnb). Chalani majú na konte viacero akcií na Slovensku, ale aj v zahraníčí, pochodili viaceré festivaly a klubové akcie. Medzi ich projekty patria napr. Burning Night a Unity Night, venujú sa nahrávaniu dubplate-ov, mixtapov, setov atď... . Za ich hudobnej karéri sa pri nich vystriedalo viacero známych ale aj menej známych DJs, MCs a daľších interpretov. Spolupracovali napríklad s Mc Mikael (Smokaz united), N2K, Rauo Uhrao (Soundphreakers), Komander Ground, Simon Ekhan, Lud Dub, Deadly Hunta, Daddy Freddy, AbrakaDub, RybyDub, Jahmmi Youth a Bibi Youth, Loopata Makay, Dj Simple Sample (Ghetto youths sound), Botanic Sound, Tamman, Mc Kemon, Dj Spliff, Get Garden, Lion Dee .... . Nalakujte si boty, nahoďte sa do gala a dojdite sa poriadne zabaviť. Žiadna pazucha nezostane suchá. Ak potrebuješ malú ochutnávku tak určite klikaj linky:

Natty Youth Sound - ]https://www.facebook.com/natty.youth.sound?ref=br_rs]

Skandyman - ]https://soundcloud.com/selecta-skandyman]
]http://www.mixcloud.com/skandynattyouth/]
]https://www.facebook.com/SelectaSkandyman?fref=ts]

Ass - ]https://www.youtube.com/watch?v=wS9gMRfa8Sg]
]https://www.facebook.com/andrej.sturcel]

Vstup: 3€ do polnoci, potom 4€.

https://www.facebook.com/events/1689141181308107/