Najbližšie / Next event

BURNING NIGHT

Na sobotu 7.februára sme si pre vás pripravili poriadny čurbes, ktorý sa bude niesť v duchu reggae, dancehall, jungle a poriadnych dnb a jump up nákladov.

Túto akciu majú pod hlavičkou chalani z bratislavského Natty Youth Soundu a to konkrétne Dj Skandyman, Dj Ass a Dj Bingi. Ako hosťa sme si pre vás pozvali a DJa, ktorý si hovorí Spliff. Má za sebou mnoho reggae akcií po Slovensku a je zároveň aj spoluorganizátorom mnohých skvelých pártys na Slovensku.
Sme radi že ste si zvykli na tieto pravidelné akcie a snažíme sa ich pre vás robiť čo najpestrejšie, aby si každý prišiel na svoje počas tohto večera. Tak nezabudni sa doma a zober aj svojich kamošov, nech spravíme tú najlepšiu párty.

** DJ SPLIFF **
DJ Spliff je zakladajúcim členom východoslovenského soundsystému - RvZOo Soundz. Pôvodom pochádzajúci z Rožňavy, ale už dlhšiu dobu pôsobiaci v Bratislave. DJ-ingu sa venuje približne od roku 2005, no v projekte RvZOo Soundz pôsobí piaty rok. V prvom rade sa zameriava na šírenie karibskej Ragga, Dancehall, Dub a Junglist kultúry nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Behom svôjho pôsobenia odohral desiatky shows po celom Slovensku, Čechách ale aj Maďarsku. Jeho sety, mixované na dvoch gramofónoch sú zmesou digital roots reggae, ragga, hip-hopu, dancehallu a energického junglu, okoreneného množstvom elektronických a turntablist vplyvov. Je taktiež zakladateľom agentúry JAMMIN, ktorá má na konte festivaly ako Jammin Multicultural Fest a Just Chill Festival, slovenskú tour MC Rida Radara a francúzskeho Mc Tribumana a ktorá v neposlednom rade na slovensko v minulosti dotiahla množstvo interprétov so zvučnými menami ako YT, Solo Banton, Tribuman, Nancy & Phoebe, Ramon Judah, Gregory GRas, Fireson Bantu, Deadly Hunta, MC Kemon, Rankin Delgado, Raging Fyah, Perfect Giddimani a mnoho. V Subclube na Burning night odohrá DJ Spliff svôj z brusu nový set, plný horúcich noviniek ale aj dobre známych stariniek… určite sa máte na čo tešiť!

Web:
https://www.facebook.com/jammin.sk
https://soundcloud.com/djspliff-rvzoo
https://www.facebook.com/rvzoosoundz

** NATTY YOUTH SOUND **
Natty Youth Sound od svojho vzniku v roku 2010 prezentuje štýl ako reggae, dancehall, jungle, dubwizednb, dnb, grime a trap. V zložení Selecta Skandyman (reggae/mashups/jungle), selecta Bingi (reggae, dancehall), dj Ass (Dnb). Chalani majú na konte viacero akcií na Slovensku ale aj v zahraníčí, pochodili viaceré festivaly ale aj klubové akcie. Medzi ich projekty patria akcie Burning night a Unity night, venujú sa nahrávaniu dubplatov, mixtapov, setov atď... . Za ich hudobnej karéri sa pri nich vystriedalo viacero známych ale aj menej známych djov, mcs a daľších interpretov. Spolupracovali napríklad s Mc Mikael (Smokaz united), N2K, Rauo Uhrao (Soundphreakers), Komander Ground, Simon Ekhan, Lud Dub, AbrakaDub, RybyDub, Jahmmi Youth a Bibi Youth, Loopata Makay, Dj Simple Sample (Ghetto youths sound), Botanic Sound, Tamman, Mc Kemon, Dj Spliff, Get Garden, Lion Dee .... . Na tejto párty sa vystriedajú za mix pultom dji Skandyman, Ass a Bingiman, ktorí vás zasypú spŕškou poriadnej bass music ako je raggastep, dubstep, jungle, dubwisednb a DNB už od úplného začiatku. Takže sa máte načo tešiť. Nalakujte si boty, nahoďte sa do gala a dojdite sa poriadne zabaviť. Žiadna pazucha nezostane suchá.

Ak potrebuješ malú ochutnávku tak určite klikaj linky:

Natty youth sound - https://www.facebook.com/natty.youth.sound?ref=br_rs

Skandyman - https://soundcloud.com/selecta-skandyman
http://www.mixcloud.com/skandynattyouth/
https://www.facebook.com/SelectaSkandyman?fref=ts

Ass - https://www.youtube.com/watch?v=wS9gMRfa8Sg
https://www.facebook.com/andrej.sturcel


Start: 22:00. Vstup: 3€ / 4€.

fb : https://www.facebook.com/events/428672780614590/