Najbližšie / Next event

COUNTERPOINT

25. jubilejné vydanie Counterpointu sa nebude niesť v znamení veľkých mien a postáv, ktore vypredávaju zahraničé kluby.

Tie pri nás totiž nestáli, keď sme tento shit pred pár rokmi rozbiehali. Preto si chceme štvrť-stým stretnutím uctiť našich locals a nelocals, a o nič menej všetkých vás, ktorí ste nám pomáhali, alebo sa na našich akciach vyskytli už v minulosti a zanechali isté ryhy, čiary alebo nedokončené aférky.

UNCLEAN má špinavé meno a po novom aj dobre špinavé DJ sety, ktoré počas svojich rokov na scéne neustále obmieňa a updateuje asi toľko ako naša vláda svoje stanovisko ku kauze Váhostav. Tento brnenský rodák si na našich akciach strihol už niekoľko kvalitných čisiel a jeho súčasný EBM influenced sound do Účka rozhodne zapadne tak ako my a vy.

WUUK hral v minulosti, konkrétne na Counterpointe č.3, ktorý je už dávno historickou udalosťou. Pamätá si naozaj len hŕstka najvernejšich. Denis je síce znamejši ako djko skôr v bassovejšich vodách našej zakalenej scény, ale jeho láska k technu a širokému množstvu hudobných žánrov je neodškriepiteľná. A keďže pre technický problém WUUK svoj set back in the day zahrať nemohol, nastal konečne čas tento fakt napraviť a ľudom na parkete vyhovieť.

ZIEGLER je s nami a Účkom spojený veľmi špecifickou udalosťou. Tu sme sa s ním totiž na toalete zoznámili, keď nás oslovil svojou ponukou na hranie v našej populárno-naúčnej relácií zvanej Counterpoint. Medzi týmto momentom a súčastnosťou sa toho stalo veľa a ešte viac sa toho stane, keď nám tento starý stokár zahrá. tzv. Bratislava Murder Boy.

No a keďže Naďa nemôže, tak sa o zvyšok postarajú klasicky KABAL & ACHAB, teda tí, čo odchádzaju vždy poslední, ale beztak su prví. Zastavte sa osláviť komunitu s nami. Ďakujeme za všetko čo bolo a čo bude ďalej. Lebo bez vás by nebolo. Cmuk!

3/4
21-05

fb: https://www.facebook.com/events/968534213220945/