Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Counterpoint #24 w/ Young Male

Ešte stále nás to baví. Ďaľsie stretnutie kultu Counterpoint prináša opäť to, čo nám v tomto meste hriechu chýba najviac.

Jeho dezolátne ulice a všadeprítomný nihil našim mokrým snom dodávaju ten správny punc. V ďaľšom pokračovaní sme hrdí uviesť meno, ktoré plní zahraničné kluby a všetci kričia jééé.

Young Male, jeden zo zakladateľov labelu White Material svojim temným a chytľavým prístupom k technu roztancuje aj DJa Gašparoviča. Label, ktorého limitováne releasy idú na dračku a hostí mená ako Galcher Lustwerk, či nášho obľubeného predajcu platní, DJ Richarda. Ich materiál spôsobuje každému milovníkovi proper tanečnej hudby srdcovú arytmiu. Nie je nutné sa však báť žiadnej fyzickej ujmy — Quinnove groovy vám hocijáke anomálie v hlave napravia ešte poctivejšie ako matéčka s vodkou. Spotiť sa je dovolené. Some livesets are bigger than the others.

Nina Pixel už dlhodobo šíri osvetu v Berlíne, meste kde ľudia robia techno aj pri nákupe csapé (rozumej piva) v Spätti. Sme extrémne radi, že nás poctí svojim príchodom, keďže jej špecifický, kolážoidný prístup k DJingu ponúka jedinečnú jazdu jej vkusom. Jej sety majú len malý krok od livesetu. Ninina osobnosť sa v nich odráža jasnejšie, ako červený mesiac v Áchabových očiach o šiestej ráno po tučnom záťahu. Nadhľad a skúsenosti zo žúrov, ktoré sa u nás dejú len zriedkavo ju oprávňuje k udeleniu Counterpoint Diplomu Poctivosti a Autenticity (CDPaA), ktorý si týmto môže vyzdvihnúť na vrátnici.

BBK to vie, o tom žiadna. Tento majster tanečných foriem nosí v hlave toľko pesničiek, že Shazaam sa ho márne snažil ukecať na konzultácie. Dávid je však verný podzemiu a jeho skillz si človek musí vychutnať len v biotope klubu. Detroit, house, deep techno a iné hashtagy vytváraju počas jeho hrania svätožiaru, ktorá je za dobrého počasia viditeľná aj na Severnom póle.


Dušan Byeli to s nami ťahá aj v dobrom aj zlom už od samotných počiatkov. Jeho vkus spôsobuje nielen naše súhlasné pokyvovanie hláv. Keďže v poslednej dobe ho za mixom vidieť pomenej, tak sme zvedaví, čo nám tento majiteľ čierneho BMW predvedie za spanilú jazdu. Zápcha na moste sa však konať nebude — Dušanov voz má totiž zabudované turbo. Na slabých Djkov sa Dušan pozerá vo svojom späťáku tak často ako niektorí ľudia na nulu vo svojom výpise účtu.


O zvyšok sa postarajú tradične Kabal & Achab, ktorí majú po letnej pauze nových trackov a hlavne rozumov na rozdávanie. Prípadný adepti na konzultácie sú očakávaní na bare.


Sme späť brácho.

COUNTERPOINT #24
———————————————————————————————-
YOUNG MALE LIVE(WHITE MATERIAL)
https://soundcloud.com/youngmale
———————————————————————————————-
NINA PIXEL(FEMALE PRESSURE)
https://www.mixcloud.com/ninapixel/
———————————————————————————————-
KABAL & ACHAB
https://www.mixcloud.com/ctrpt/
———————————————————————————————-
BBK
https://soundcloud.com/bbkci
———————————————————————————————-

https://www.facebook.com/events/1715972248622678/