Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup ?
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

COUNTERPOINT 28

detroit

Po miernej prestávke sa Counterpoint vracia späť aby Vám opäť priniesol tú ideálnu predstavu tanečnej a hlavne poctivej klubovej zábavy, ktorá sa ľudom zapisuje do hlavy ohnivým, švabachovým písmom. Zápis do party registra však tentokrát bude naozaj veľmi vysoký - pozvanie na našu akciu totiž prijala legenda. A tým nemyslíme Braňa Mojseja.

Echoplex je na scéne už roky. Na vlastnej koži si zažil to, o čom mladšia generácia djkov počúva s otvorenými ústami historky a vnútorne si povzdýcháva, že toto nemajú šancu už nikdy zažiť. Čo však zažiť môžu je Echoplexov nekompromisný skill, ktorý v ňom ostáva už od začiatku jeho kariéry. Tá totiž začala už koncom 80. rokov a Peter si na mohol vyskúšať napríklad aj to, že aké je byť študovaný v legendárnom Music Institute, ktorý ako niektorí z Vás tušia, ma sídlo v Detroite. Jeho kreatívny output však nezostal len pri DJingu a preto od roku pána ‘98 vydáva tracky pod názvom Echoplex, ktoré v sebe nesú jasný hudobný odkaz jeho učiteľov. Techno/Electro s hlbokými väzbami k pôvodnému zvuku detroitu sa stali jeho poznávacími znameniami, ktoré už roky obrusuje a vypracováva do dokonalosti. Kto to pozná, vie, čo sa stane keď toto vynecháš... Každopádne to rozhodne neodporúčame.

Zvyšok večera bude pod taktovkou známych tvárí, ktoré sa to počas rokov na scéne naučili aj ináč ako kolmo. Naďa, Achab a BBK z Covert Interests naservírujú fresh material, ktorý sa im nazbieral v šuflíkoch od posledného, júnového Counterpointu. Pridajme k tomu staré dobré priestory legendárneho Subclubu a máme tu návrat jak má byť. Sohy!

fb: https://www.facebook.com/events/1802023280086502/