Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Deadly Algorythm: Double Kill Edition

Už sa blíži magický dátum 11.11.11. a s ním Vám crew Cult of Pain v spolupráci s Nudance predstavujú tretie vydanie hard dnb akcie Deadly Algorythm. Tento mordor s nasadením tých najtvrdších beatov si ponesie podnázov Double Kill a to hneť z niekoľkých dôvodov.

Headlinermi večera tento krát totiž nebudú veľké zahraničné mená, ale dve dvojice mladých talentovaných Dj-ov, ktorý v klube pod hradom rozpútajú taký mayhem, že sa na to len tak nezabudne. Pekelné brány Subclubu sa otvoria o 22:22 a s nimi zaznejú aj prvé plechy večera. Máte sa na čo tešiť, odohrané sety budu špeciálne dvojhodinové a v klube sa ponesie temná atmosféra plná energie. O vizuálne potešenie sa postará VJ Guldy.

Senseless Symptoms vznikla v roku 2010, keď sa stretli dvaja dnb pruducenti, Slovák Schyzo a Čech Shenkster.  Každý z nich už nejaký čas počúval elektronickú hudbu a bol to práve tvrdší darkstep, skullstep a techstep, ktorý ich oslovil natoľko, že sa začali venovať  produkcii. Mená ako Current Value, Donny, Cooh, Tech itch či Switch Technique boli ich hlavnou inšpiráciou pri tvorení prvých trackov. Ich spoločný počin nenechal na seba dlho čakať a čoskoro bol na svete track Insane March, ktorý neskôr vyšiel aj na labeli Instagib recordings. Neúnavne pracujú na nových peckách, kvalite produkovaného zvuku a svojim fanúšikom odkazujú „nenecháme Vás v kľude”. Ich performance je plný energie a noviniek zo sveta hard dnb. Určite si ich nenechajte ujsť.

Posledný mix, s ktorým skončili druhý na Therapy Sessions CZ Conteste.

Niečo z produkcie

  Latest tracks by Senseless_Symptoms

The Freaks, vlastnými menami René a Matt,sa k drum and bassu sa dostali zhruba v roku 2007, po 2 rokoch sa rozhodli skúsiť postaviť sa do roly djs a po pár mesiacoch dostali príležitosť zahrať si na prvej párty. Odvtedy sa snažia vytvárať si svojský štýl mixovania, kde ich z jednej strany ťahá hardcore, z druhej zasa tvrdý metal a výsledkom sú sety plné nielen darkstepových trackov ale aj veľa mashupov s prvkami hore spomenutých žánrov. Support robili menám ako Counterstrike, Katharsys, Forbidden Society, Raiden, B complex a veľa ďalších djs z domácej scény. V roku 2011 sa stali členmi českej Inspire mind crew a domácej Topoľčianskej Kanal crew.Medzi ich obľúbených producentov patria Gancher & Ruin,The Panacea,Counterstrike,Katharsys,C.A.2K a mnoho iných…

Posledné sety http://mp3.sety.cz/the-freaks-going-me_n_tal-mp3.html
         

  The Freaks - Autumn Chaos mix by TheFreaks

Treťou dvojicou je Lady Su a Sicktek, zastupujúci Inhuman Terror, ktorý špeciálne pre Vás zahrajú masívny b2b set.  Lineup uzatvárajú Nudance dji a to Fatsound a RobX, ktorý povyťahovali to najtemnejšie a najtvrdšie z bagu a poriadne to na parkete rozhýbu. O plechy nebude núdza!

Tešíme sa na Vás.

FB event: https://www.facebook.com/event.php?eid=196821557062617