Najbližšie / Next event

22:00
14
Piatok
vstup 5€

In nomine patris et filii et spiritus sancti

drum’n’bass

...by zakričal priemerný vyháňač diabla tesne pred tým, ako by ho rohatý rozdupal kopytom. Zato o naše hriešne duše sa v piatok 19.8. v Subclube postará skutočný Exorcista!

Otec Balazs z Budapešti v podsvetí budiaci hrôzu menom Exorcist so zatratencami bojuje už takmer jednu dekádu. Kde nepomáha svätená voda, skúšal to psytrancom, no zanedlho pochopil, že najlepšia na boj s podsvetím je temná basa. Jeho obávaný rituál podporili osvietené opátstva ako Fall Out, Mainframe, Ammunition and Black Seeds.

Páter Neon a monsiňor Nois zamávajú ohnivým mečom pred bránou pekelnou po vyše trištvrte ročnej prestávke. Výnimočne v kompletnej zostave, tak ako máme Soundphreakers najradšej! :)  Neon navyše prednesie niekoľko veršov zo svojej novej sólo kázne o príchode vesmírneho mesiáša, písanej pod pseudonymom Rauo Uhrauo.

Svoje obete v boji proti podsvetiu prinesú aj rezidenti, matka predstavená Kiara, mních Matis a vôbec po prvý krát si v našom svätostánku zaminištruje nováčik YA, zástupca trenčianskej farnosti Face2Base. 

Očisti svoju dušu od síl temna božským drum and bassom už 19.8. v Subclube! Jedinečný rituál predvedie šesť duchovných. Svoju odpustku a osem hodín blaženosti dostaneš len za 4 EURá do 23:00! Po jedenástej to bude o EURo viac. Ohnivá voda na bare aj tento krát v akcii!
Všetci ste srdečne vítaní

AMEN
• Info o bohoslužbe aj na Facebookovej stránke!
Súťaže o 6 free stupov na duchovnú očistu a dva lístky na Signall_FM festival!

• Jeden z 2 vstupov môžeš získať, ak sa vyznáš zo svojich hriechov na http://www.dnb.sk.
• Úplne bez námahy môžeš získať vstup na omšu zadarmo, ak potvrdíš  svoju účasť na tejto párty na Facebookovej stránke akcie. Zo zoznamu potvrdených návštevníkov vyberieme až 4 mená!
• Navyše priamo na bohoslužbe v Subclube ukryjeme 2 lístky na Signall FM festival! Kto ich nájde, ide na Technicolour & Komatic (UK), Gancher & Ruin (RU), Xilent (UK) LSB (UK) a mnoho ďalších úplne zadarmo!