Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup ?
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Nočné mory ožijú!

V piatok 30. októbra zaplnia Subclub desivé nočné mory. Na čelo všetkých strašidiel, duchov, krvilačných zombíkov, či bosoriek sa postaví jedna z najstrašidelnejších postavičiek na scéne The Panacea.

The Panacea - vyvrženec pekiel, nekompromisný majster temného drum and bassu s kovovým chrupom a plechovým zvukom bude pánom Halloweenskeho večierku hrôzy v temných kobkách pod Bratislavským hradom. Tento Nemecký producent, je synonymom pre digitálnu eufóriu. Sampluje a spája prvky hardcore, techna, drum and bassu, ravu, industriálnych zvukov, čím vytvára silný, explozívny zážitok. Ako dominantná tvár nemeckého labelu Position Chrome, vydal od roku 1996 viac ako 30 EP a 6 albumov. Na show, ktorú na pódiu predvádza, sa len tak nezabúda.

Spať ti nedajú ani Kato s djkou Beaty, zástupcovia popredných značiek Trident a Let it roll. Nezabudni si so sebou vziať náhradné spodné prádlo, pretože z bubákov Matisa a Huspiho si určite cvrkneš ;).

Halloween v piatok 30.10. v Subclube bude peklo! Nočné mory si prídu po teba. Môžeš utekať, no neschováš sa! O parádny stage a strašidelné dekorácie sa nám postará NoisvizioN crew. To všetko iba za 6 € ak prídeš v maske a vystrašíš biletára :). V civile o dve € viac a po 03:30 hod. klesne cena vstupného na 4 €.

Neušetríš len ak prídeš v maske! Ako oficiálna warmup párty blížiaceho sa LET IT ROLL WINTER Slovakia 2015, ti ponúkneme výhodné vstupenky na túto drum and bassovú udalosť. Lacnejšie len tak nezoženieš ;)

Všetci ste strašidelne vítaní.

Tešíme sa na vás!

fb: https://www.facebook.com/events/746062818853360/