Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Voda, vajcia, klobásky a drum and bass Novozélandský!

Šibi, ryby, mastné ryby, kus koláča od korbáča a k tomu plný košík dobrého drum and bassu navyše si pre teba pripravilo na Veľkú noc dnb.sk!

Ešte pred tým ako sa vrhneme na Veľkonočné radovánky plné vody, duchaplných riekaniek a kvalitných voňaviek sme si pre všetkých fajnšmekrov pripravili vysoko kalorickú drum and basovú nádielku.

Čokoládového zajačika zaiste dostaneme od babičky, dnb.sk prispeje ručne maľovanou kraslicou z Nového Zélandu! Svojou návštevou nás v rámci európskeho turné poteší vo štvrtok 21.4.2011 (v piatok je voľný deň) v bratislavskom Subclube uznávaný hudobník, dj a producent TREI. Zastúpený vydavateľstvami Commerical Suecide, Shogun, Critical ltd., Citrus alebo Saurai prinesie sviežu nádielku drum and bassu z opačnej strany zemegule.

O korbáč sa s TREIom podelí djská a producentská dvojica Bioforms aka Goro a Dephzac. Novozámčania vydávajúci svoju hudbu na Esprit recordings, ale najmä pod hlavičkou vlastného labelu Blackrain rec. a organizátori rovnomennej dnes už kultom opradenej akcie sa po rokoch vrátia do klubu pod hradnou skalou.

Po vajci nám naloží rezidentná djka dnb.sk - Kiara a Morenu na privítanie jari upáli dj Swatch.
Veľkonočný drum and bass v podaní piatich djov, hosťa až z ďalekého Nového Zélandu si môžeš 21.4. v Subclube užiť za 6 EUR do 23:00! Po jedenástej to bude o Euro viac. Na akcii si budeš môcť kúpiť aj originálne tričko alebo odznak s logom dnb.sk.
Všetci ste srdečne vítaní
Tešíme sa na vás!
Súťaže až o 8 vstupov na akciu úplne zadarmo!
• O jeden zo 4 voľných vstupov si môžeš zasúťažiť vymyslením mena pre zajacov z plagátu na domácej stránke akcie – www.dnb.sk.
• Úplne bez námahy môžeš získať vstup na akciu zadarmo, ak potvrdíš  svoju účasť na tejto párty na Facebookovej stránke akcie. Zo zoznamu potvrdených návštevníkov vyberieme až 4 mená!