Najbližšie / Next event

Pixie @ DNB.sk @ Subclub.

Príroda sa prebúdza, stromy pučia, kto má s kým, pári sa... Je tu jar! ;) Jarná únava je len výhovorka, najvyšší čas poriadne sa upratať! Univerzálny čistič od dnb.sk ťa 10.6. v Subclube zaručene vyleští a rozžiari!

Jedinečné zloženie so 100% účinkom v hlave rozpustí aj zažratú špinu! Osvedčená receptúra s 8-ročnou tradíciou tento krát v zložení:
Pixie - víťaz ankety o najlepšieho českého DJa štyri roky po sebe, si rešpekt publika i ostatných djs zaslúžil rýchlym a presným mixom, energickým kombinovaním štýlov a originálnych djských nápadov. Medzi piliere jeho setov patria jump-up a techstep, ktoré veľmi rád prekladá raggajunglovými trackmi. Perfektná komunikácia s publikom je u dja takého kalibru samozrejmosťou. V subclube zahrá z troch deckov!

Uprace sa aj dj Huspi, ktorý bez zbytočného predpierania namieša drum and bassovo- dubstepový mix a potom oslávi svoje 27 narodeniny. Chýbať nebudú osvedčený rozpúšťač nečistôt Matis, avivážna Kiara a novou prísadou v už aj tak silnom koncentráte bude dj Floydy.

Veľké jarné upratovanie za pomoci piatich čističov, vrátane toho najsilnejšieho z Čech a narodeninovú oslavu dja Huspiho, vyhlasujeme na piatok 10.6. v Subclube. Kompletná očista pre všetkých iba za 4 eurá do 23:00! Po jedenástej to bude o euro viac. Na akcii si budeš môcť kúpiť aj originálnu zásteru alebo odznak s logom dnb.sk.

Vyhraj 2 permanentky na festival Let It Roll!
Ak sa s nami prídeš upratať do Subclubu môžeš za svoju poriadkumilovnosť navyše získať jednu z dvoch permanentiek na najväčší slovenský drum and basový festival Let It Roll. Lístky ukryjeme niekde v priestore klubu. Ich majiteľom sa stáva ten, kto ich nájde!
Všetci ste srdečne vítaní
Tešíme sa na vás!

http://www.subclub.sk
http://www.facebook.com/event.php?eid=172345699489285&ref=ts
http://www.myspace.com/pixiet2b
http://www.motionbooking.cz/artists/pixie/