Najbližšie / Next event

Pripravte sa na veľký reparát

Ten si príde 18.2.2011 do Subclubu urobiť anglický dj a producent Unknown Error, aby tak vynahradil fanúšikom svoju neúčasť na Silvestra.

James Gash aka Unknown Error, predstaviteľ zvuku vydavateľstiev Renegade Hardware, Defcom alebo kultového Moving Shadow, zástupca Therapy sessions, sa podrobí náročnej opravnej skúške 18.2.2011 v Subclube, aby tak vynahradil fanúšikom svoju neúčasť na Silvestra.
Po reparáte mu udelíme známky za kvalitu djingu, nápaditosť mixu, spojenie toho najlepšieho z vlastnej a svetovej produkcie, komunikáciu s publikom, odolnosť voči miestnym destilátom a niekoľko ďalších cvičení, ktoré musí bez zaváhania prekonať...;). James sa na skúšku svedomito pripravuje, takže sa máme na čo tešiť!

Popri headlinerovi z UK si preskúšame aj rezidentov akcii dnb.sk Kiaru a Matisa. Po niekoľkých mesiacoch to v klube pod hradom roztočí Huspi a vôbec po prvý krát sa bratislavskému publiku predstaví talentovaný nováčik Pronk.
Veľký drum and basový reparát, kde sa anglický headliner podrobí nekompromisnej drum and bassovej skúške a spolu s ním aj štyria domáci dji, ktorých si môžeš užiť za pohodových 5 EUR do polnoci a 6 EUR po polnoci. Na akcii si budeš môcť kúpiť aj originálne tričko alebo odznak s logom dnb.sk.
Všetci ste srdečne vítaní.

Tešíme sa na vás!

Súťaže až o 8 vstupov na akciu úplne zadarmo!

• O jeden zo 4 voľných vstupov si môžeš zasúťažiť zodpovedaním jednoduchej otázky priamo na http://www.dnb.sk.
• Úplne bez námahy môžeš získať vstup na akciu zadarmo, ak potvrdíš  svoju účasť na tejto párty na Facebookovej stránke akcie. Zo zoznamu potvrdených návštevníkov vyberieme až 4 mená!