Najbližšie / Next event

22
24
Piatok
vstup 12€ / 15€

Baby, ktoré ti nezlomia len srdce!

ROCKIN' CHICKS je prvou zo série drum and bassových jázd organizovaných pod hlavičkou dnb.sk v Subclube, ktoré na Slovensko prinesú majsterky zlomeného beatu, talentované djky, producentky, hudobníčky, vokálistky či vj-ky. ROCKIN CHICKS potešia vaše uši aj oči niekoľkokrát do roka. Začíname už v piatok 11. marca 2011!

Rockin’ Chicks pokrstí tretia najlepšia djka sveta za rok 2010 podľa renomovanej svetovej ankety drum and bass awards. Miss Represent si toto prestížne ocenenie vyslúžila ako moderátorka vlastnej show na AfterShockRadio, ale najmä vďaka bohatým djským skúsenostiam a zručnostiam. Aj vďaka nim je rezidentkou svetoznámych eventov a sponzorujú ju prestížne hudobné spoločnosti ako ECLER alebo ORTOFON.

Druhá headlinerka, djka ReSista  patrí už vyše 10 rokov v Rakúsku medzi najvyťaženejšie ženy za gramofónmy. Svoj jedinečný štýl táto milovníčka vinylu prezentuje pravidelne na najväčších dnb eventoch po celej krajine, ale aj v Anglicku, Nemecku či Maďarsku.

Djka Saphira z Nových Zámkov láme beaty už od roku 2008, no bratislavskému publiku sa prestaví vôbec po prvý krát. Natty je na pódiu v Subclube ako doma, ale tentokrát sa pred nás nepostaví ako MC. O svojom talente nás presvedčí aj spoza gramofónov. Ako sa demoluje parket v klube pod hradom ukáže dievčatám rezidentka akcii dnb.sk, djka Kiara. Originálny zážitok na dnb akcii prinesie Hunka svojou výstavou fotografii.
Päť djok vrátane dvoch zahraničných hostiek, roztočí tučnú dámsku jazdu v piatok 11.3. v Subclube už o 22:00. Všetky dievčatá budú mať po celú noc lacnejšie vstupné len 6 EUR a páni sa zaiste neulakomia prísť do takejto šarmantnej spoločnosti za 7 EUR. Na akcii si budeš môcť kúpiť aj originálne tričko alebo odznak s logom dnb.sk.
Všetci ste srdečne vítaní.
Tešíme sa na vás!
Súťaže až o 8 vstupov na akciu úplne zadarmo!
• O jeden zo 4 voľných vstupov si môžeš zasúťažiť zodpovedaním jednoduchej otázky priamo na www.dnb.sk.
• Úplne bez námahy môžeš získať vstup na akciu zadarmo, ak potvrdíš  svoju účasť na tejto párty na Facebookovej stránke akcie. Zo zoznamu potvrdených návštevníkov vyberieme až 4 mená!