Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup ?
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

DNB.sk Silvester 2010

HUGE NEW YEARS EVE DRUM AND BASS CELEBRATION, DECORATIONS, HECTOLITRES OF CHAMPAGNE, MOST BEAUTIFULL FIREWORKS OVER THE BRATISLAVA CASSTLE AND SNP BRIDGE.

Vzkriesime monštrum!
Ani legendárny dr. Frankenstein by to nezvládol lepšie! Spojením potrebného množstva kvalitných orgánov a nespútanej energie v ten správny okamih, povstane nekontrolovateľná drum and basová kreatúra!

Ten okamih sa nezadržateľne blíži! V piatok 31.12.2010, kedy celý svet oslávi príchod Nového roka, my v atomovom kryte pod bratislavským hradom zošijeme a oživíme desivé monštrum, stvorené z tých najlepších bicích a bassov.

www.dnb.sk

Pre mozog sme si museli zájsť až do Londýna. James Gash aka Unknown Error, predstaviteľ zvuku vydavateľstiev Renegade Hardware, Defcom alebo kultového Moving Shadow, zástupca Therapy sessions, sa lobotómie zdráhal. Naštastie potom naivne uveril, že mu ho vrátime nepoškodený... ;).

Ďalšie orgány už netreba zháňať tak ďaleko. Kvalitné srdce, ktoré udrží rytmus, dodá jeden z našich najznámejších producentov L Plus. Po pľúci odovzdajú nemenej obľúbení Neon a Nois zo Soundphreakers. Sice opotrebovanú, ale odolnú pečeň sme našli u djky Kiary. Fezrymu snáď nebudú chýbať uši a Gešiho šikovné mladé ruky sa tiež zídu. Keď MC Marker obetuje hlasivky, silvestrovské drum and basové monštrum môže povstať!

Pod prúdom bude 31.12.2010 v Subclube už od 21:00, zošité zo 6 kvalitných djov, MC a mozgu, aký nezoženiete široko ďaleko. Samozrejmosťou sú hektolitre šampanského a najkrajší ohňostroj nad bratislavským hradom a mostom SNP na oslavu vzkriesenia a samozrejme aj príchodu nového roka.

Túto drum and basovú pitvu si môžeš užiť za bezkonkurenčných silvestrovských 8,50 EUR v predpredaji (www.ticketportal.sk), na bráne za 10 EUR do polnoci a 12 EUR po polnoci. Na jedinej Silvestrovskej dnb akcii na Slovenski si budeš môcť kúpiť aj originálne tričko, alebo odznak s logom dnb.sk z novej kolekcie.

Súťaže až o 8 vstupov na akciu úplne zadarmo!

O jeden zo 4 voľných vstupov si môžeš zasúťažiť zodpovedaním jednoduchej otázky na www.dnb.sk. Úplne bez námahy môžeš získať vstup na akciu zadarmo, ak potvrdíš  svoju účasť na tejto párty na Facebookovej stránke akcie. Zo zoznamu potvrdených návštevníkov vyberieme až 4 mená!