Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Drum’n’Brainz

Príďte si 11.12. vychutnať poriadnu dávku tých najlepších beatov v podaní popredných DJov domácej či zahraničnej drum’n’basovej scény na decembrové vydanie obľúbenej akcie Drum’n’Brainz, ktorú prináša aj tentokrát MÄSOKOMBINÁT.

Za mixplutom sa vystriedajú:

TR Tactics (AT)
Toto DJské duo zo susedného rakúska fičí prevažne na silnom neurofunku, o čom sa fanúšikovia budú môcť čoskoro presvedčiť prostredníctvom ich EP, ktoré vychádza len štyri dni pred Drum’n’Brainzom na Mainframe record. Kvalitnú povesť si na scéne vydobili remixom tracku Ignition od Optiva a BTK, ktorý vyšiel na kompilácii Drum&Bass Arena 2013, no a odvtedy už stihli spolupracovať s labelmi Blackout, Citrus Audio, Disturbed, Addictive Behaviour či Dissected Culture. Povráva sa, že ich sety nenechajú odpočinúť nikoho ušiam či nohám.

Furious Freaks (CZ)
Project Furious Freaks vznikol ešte v lete roku 2012, kedy sa jeho členovia Bonduel, Dollo, Hayppa a Avenues začali angažovať najmä v drum’n’basse a jeho subžánroch. Odvtedy však už chlapci prešli nejakú cestu, počas ktorej začali spolupracovať s projektom Bass Drop, vďala čomu si stihli zahrať v rôznych kútoch Európy, či už ide o okolité štáty ako Slovensko, Poľsko a Rakúsko alebo o temperamentné Španielsko. Hrať na svojej pôde ich pozvali aj festivaly Let It Roll či Rock For People, kde mali možnosť zahrať si po boku takých mien, ako napríklad Mefjus, Teddy Killerz alebo State of Mind. Dnes si ich energické mixy môžeme pustiť aj z EPčka, ktoré nesie názov Born in Acid.

PmdR
Tento mladý talent pochádza síce z Bratislavy, no už istú dobu pôsobí v susednej Prahe, kde začal hrávať až z troch deckov. Má za sebou už hrania v Nu Spirite, Batelieri, Fuge, v pražských kluboch Roxy, Cross, Storm, Palác Akropolis a objavil sa aj na festivaloch Rock For People, Let It Roll a United Islands. Teraz príde spraviť svoj prevažne neurofunk bordel, ktorý doplní deep drum’n’bassom a jump-upom, aj do Subclubu.

Mostless & Neorge
Títo dvaja rezidentní DJi akcií pod taktovkou Mäsokombinátu sú síce v skutočnosti bratia, no za mixpultom si to nikdy nedarujú. V ich setoch nájdeme prierez tým najlepším zo všetkých subžánrov drum’n’bassu, od liquidu až po deep, nuž vyblázniť sa je možné aj na ich obľúbenom neurofunku.

Entry: 5€

https://www.facebook.com/events/503550259816370/