Najbližšie / Next event

Drum’n'Brainz - Let It Roll Winter WARM UP

Oficiálna WARM UP párty pre zimný Let It Roll 2015, ktorá sa uskutoční 02.10. v Subclube. Tešiť sa môžte na našu videoprojekciu a kvalitný DNB line-up.

O výbuch vašich mozgov sa tentokrát postarajú DJi:

Kukurica / [[[Trident
Ero Drummer / Serotone Recordings
White
Mostless / Mäsokombinát
Neorge / Mäsokombinát

Kukurica
Prvý krát sa dostal do kontaktu s gramofónmi v roku 2003 a následne bol prijatý do SIGNAll crew. Koncom roku 2004 sa stal víťazom súťaže v DJskej zručnosti – Jim Beam Music Wanted DNB DJ. Tento veľmi rýchly nástup na scénu mu zabezpečil pravidelné hrania v kluboch a na festivaloch nielen na Slovensku. Koncom roka 2008 sa náhle vytráca z klubov a v roku 2013 sa naplno vracia k DJingu už pod značkou [[[Trident.

Ero Drummer
je DJ a producent, ktorý svoju DJskú kariéru začal v roku 2009, kedy sa stal rezidentom v Double Bass a pôsobil tam až do roku 2012. Momentálne spadá pod booking [[[Trident.sk. V roku 2010 začal produkovať a v roku 2013 založil DNB label ERMB Records. V roku 2014 sa podísal pod Serotone Recordings.

White
Svoju DJskú kariéru rozbehol v roku 2008 v Piešťanoch, založením najúspešnejšieho miestneho študentského eventu s názvom Hotelka party, ktorý funguje dodnes. Postupom času rastie jeho angažmán na všemožných parties zameraných na rôzne hudobné štýly. Ak má však za mixom voľnú ruku, prevažujú jednoznačne tvrdšie a zlomené beaty, ktoré sú jeho uchu najbližšie. Jeho doterajším najväčším úspechom je spoluorganizácia eventu IDEM NA FEST - festival elektronickej hudby, ktorý sa konal toto leto pri jazere na Hornej Strede a na ktorom si aj zahral na Nudance DNB stagei.

Neorge a Mostless
sú rezidentní DJi organizácie Mäsokombinát, ktorí hrali už po boku špičky slovenskej DNB scény. V ich setoch môžete hľadať od Liquid cez Deep, až po prevažne Neurofunkovú selekciu Drum&Bassu.

More info soon!

https://www.facebook.com/events/419886154866653/