Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Prvý Dubflex v roku 2015 prinesie zásadnú postavu UK bass scény!

Aj v roku 2015 vám obľúbená párty Dubflex, reflektujúca aktuálne trendy na scéne dubstepu, trapu či drum and bass music, prinesie kvalitnú dávku tejto energickej tanečnej hudby, ktorú si užijete najlepšie na poriadnom soundsystéme.


Rozhodli sme sa to opäť poriadne nakopnúť a novoročný Dubflex bude zásadnej postave anglickej dubstep a bass scény, ktorý si hovorí Stenchmanovi. Jeho produkcia je plná deepových bassov, vtipných zvukových kreácii a inovácií, ktoré stoja za to zažiť ich live. Ty máš jedinečnú šancu byť pri tom a vyblázniť sa na Stenchmanove beaty a show v jedinečnej maske, v ktorej sa na svojich predstaveniach predvádza a tým umocňuje zážitok z hudby. Prevedie nás svetom dubstepu, drum and bassu, glitchu a bassových liniek všemožného druhu. O výborný support sa postarajú dji Dubshoock, Robx, Tyfus, Conceptor a Chewbacca z Bass Down Low crew. 

Zaznie hudba z dielne producentov ako Stenchman, Diplo, Major Lazer, Brillz, Skrillex, TC, K Theory, Flosstradamus, Borgore, Prolix, Joe Ford, Mefjus, Datsik, Bassnectar, Kayzo, GHO5T3P, Figure, Rocket, Trollphace, JPhelpz, Sadhu, Midnight Tyrannosaurus, Code: Getter, Mark Instinct, Twine, State of Mind, Audio, Noisia, Black Sun Empire ...

Všetci naši skalní raveri povinne na parket! Party up už 31.1.2015, štartujeme o 22hej.

STENCHMAN (UK)
Bovinyl Moosick, Prime Audio, True Tiger
music: https://soundcloud.com/stenchman
http://www.twitter.com/stenchman


https://soundcloud.com/stenchman/sets/2015-a-bass-oddity


fb: https://www.facebook.com/events/374760662701212/