DUSTEX MULTYKULTY

Dalo by sa to nazvať aj Senecka invázia! Niet pochýb že mesto Senec produkuje množstvo skvelých hudobníkov a producentov! Dnes si predstavíme chalanov ako Dj HURVY ktorý svojim príjemným spôsobom hrania rozpumpuje každé jedno srdce!

Nenapodobytelny Dj LAJDÁK je ťažke opísať tento endemit! Ale je všeobecne známe, že zasvetil svoj život hudbe a vinylu. Originalny prejav a štýl snubný s dokonalim vkusom! Zaručene v nás zanechá stopu… LAJDÁK bude sprevádzať dnešný večer aj repera ktorý v prvom rade chápe načo tu mame hudobný štýl RAP!!!! Nekompromisný mladý ale o to zúrivejší MAKAK VELI. Textar ktorý verne vykresľuje špinavú realitu dnešného sveta! Za svoju odvahu a úprimnosť si vybudoval obdiv nie jedného fanúšika!
ALIBI je to zhluk buniek niekoľkých milárd, ktorý svojim freestylom naporcujev všetko živé v klube!!! Cigáň zo Senca Valcuje kluby valcuje konkurenciu!
Záver tancovačky má nastarosti človek ktorý krútil vinyl z hip-hopom a funkom v dobách keď sme mnohy ťahali káčerov! Pokladám za osobný úspech že Vám môžem na Multykulty predstaviť človeka Dj-a Repera Fanatyka z legendárnych ZVUK ULICE - ŽUGO!!!

fb: https://www.facebook.com/events/1554353984664974/