Najbližšie / Next event

22
24
Piatok
vstup 12€ / 15€

Electrotrash @ Subclub: Kto je kto?

V piatok 6.mája sa v Subclube uskutoční prvá akcia s názvom Electrotrash. Čakajte výbušnú zmes electra, techna, fidget a acid(hous)u.

Vystúpia:

KEATCH (DIM MAK, KEATCHEN, BOYSNOIZE REC, LEVEL75)
Keatch patrí medzi popredných predstaviteľov belgickej elektro scény. Ako DJ a live act so svojou vlastnou tvorbou už vystúpil na festivaloch typu I Love Techno či Laundry Day a mal možnosť podporiť lineupy spolu s The Bloody Beetroots, Proxy, Laidback Luke či Les Petit Pilous. Napriek značnému úspechu dodnes nerobí kompromisy čo sa týka jeho vlastného “soundu”, veterán nemeckej electro scény D.I.M. ho dokonca označil ako “druhého Boys Noize”. V Subclube očakávajte set plný kvality a prekvapení, oldschoolové bangery plynulo zmiešané s najnovšími a v mnohých prípadoch aj stále nevydanými produkciami.
http://soundcloud.com/keatchmusic
http://facebook.com/pages/Keatch/110926945617999


RAWFARE (BASSERK, MÄHTRASHER)
Ak niekto z domácich producentov najlepšie reprezentuje moderné elektro, tak je to Rawfare. S týmto slovensko-holandským projektom momentálne pôsobí prevažne v kluboch v okolí Amsterdamu a Rotterdamu, kam sa presťahoval pred niekoľkými rokmi. Uznanie mu vyniesli tituly Floor Luv EP, Earcleaner EP či najnovší počin Angry Birds EP. Ak vám chýba „tučný náklad” electra, techna a rôznych bass-heavy žánrov, určite si tento set nenechajte ujsť.
http://facebook.com/rawfare
http://soundcloud.com/rawfare


BAD MOJO (SPLASH.SK)
Slovenského DJa, producenta a remixéra Bad Moja určite netreba predstavovať. Ako jeden zo zakladateľov http://www.splash.sk a spoluorganizátor pravidelných bratislavských akcií Dead Horse a Splash! Presents patrí k známejším menám slovenskej a českej scény. Zvuk jeho produkcie, rovnako ako dj setov sa nesie na pomedzí bassline, fidget, electro house-u, dubstepu, či global bass a uk funky.
http://facebook.com/mojoisbad

EMBRYO (SPLASH.SK)
Historicky prvé vystúpenie spoluzakladateľa magazínu a label-u Splash! Embrya sa uskutoční práve na akcii Electrotrash. Embryo je najviac ovplyvnený oldskoolovými beatmi Chicaga a Detroitu, no predovšetkým milovník acid housu. Producent z Košíc začne túto akciu špeciálnym setom “Fantasy of ‘93”, v ktorom zaznejú aj jeho pripravované remixy pre českú stálicu Tvyksa a poľský label Wicked Bass Records.

http://facebook.com/iamembryo

Viac info o akcii nájdeš tu:
http://www.facebook.com/?tid=1329204568006&sk=messages#!/event.php?eid=180543215324628
http://www.subclub.sk