Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup ?
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

FORBIDDEN FRIDAY

Forbidden Friday by mali radšej zakázať!

Pretože nás čaká smršť masívneho TECHNA z berlínskych, srbských a slovenských undergroundov. Do najlepšieho podzemného priestoru si ber rovno zničenú obuv, lebo vytancované topánky nepreplácame.

TOKY
Tento majster začínal v 90tych rokoch v disco clube Boccatio ako klasický diskdžokej, no raz mesačne si mohol organizovať vlasnú techno párty. Taktiež bol dlho rezidentom vychyteného undergroundového Učka (U-club, dnešný Subclub).
Táto legenda má za sebou kopec vystúpení po celej Európe, navštívil krajiny ako Nemecko, Francúzsko, Rusko, Rakúsko, Švajčiarsko, Holandsko a kopu ďalších, kde vystupuje pod pseudonymom Rumenige pre Label Numb a Antidandruff.

NAR
Je dlhoročným rezidentom legendárnej techno akcie Lobotomija, ktorá sa koná pravidelne v klube Tunnel (Novi Sad). Pevne veríme že jeho techno frekvencie rozozvučia aj legendárny tunel v bratislavskom Subclube.

https://www.mixcloud.com/narancicaleksandar/


UNHUMAN
Projekt Unhuman sa sústredí na témy temnoty a neľudskosti. Samotný Manos Simotas je producent, DJ a promotér, ktorý sa snaží vytvoriť, čo najextrémnejší zvuk s použitím samplov spojených s tými najhoršími nočnými morami.

https://soundcloud.com/unhumangr

The project Unhuman focuses on the themes of darkness and misanthropy. All human himself, Manos Simotas is a producer, DJ and promoter who endeavours to create a radical extreme sound utilising drones and rhythms entangled with the worst imaginable human nightmares.

Experimental, post punk, dark ambient, noise rock a new wave
being some of the genres in which he became acquainted with whilst working alongside established artists involved in the more radical edge of the underground Athens scene.

Delving deeper into radical noise, experimental and industrial music, a whole new world of possibilities opened up to him when he moved to Berlin in 2012.

Art by Ana Marija Mateja Radosavljevikj

fb: https://www.facebook.com/events/410295572665763/