Najbližšie / Next event

22
24
Piatok
vstup 12€ / 15€

Future sound of SUB

Vo štvrtok 17.2. 2011 odštartuje multidimenzionálna loď Future Sound z po(d)zemského terminálu SUBCLUB v ústrety splnu mesiaca, pod vedením audiopilotov, ktorý sa už neraz zúčastnili dobrodružných výprav do vzdialených, známych aj neznámych dimenzií a časopriestorových realít;-)

Subclub nájdete upravený po všetkých stránkach, aby uľahčil váš hladký odlet. Pribudli dve nové audio veže (upravený zvuk-doble stereo alias kvadro:-)
Audiopilot Shumix {Radical Karma Crew}sk. /dub & ethno mix /
...skúsený hudobník multiinštrumentalista a dj pôsobiaci na scéne psytrancovej (samozrejme okrem scén ostatných) spolu s ostatnými dobrodruhmi z Radical Karma Crew (RKC) už vyše jedno desaťročie, odštartuje štvrtkový let zlahka dubovým elektro ethno chilloutoým soundom.
Audiopilot Julah {Shalatribe}sk. / folkstep bashavel /
... taktiež člen dobrodružného spoločenstva RKC (Shalatribe division), hudobník multiinštrumentalista a dj, a jeden z členov Shalskej inštrumentálnej kapely Capre Zo Shaly (ktorú ste mohli vidieť napr.na Colourfeste v spoločnosti takých umelcov ako Boban Markovic), roztancuje parket svojim folkstep tribal balkan-ethno-gypsy-electro mash upom a plynule prejde do psytrancového beatu.
Audiopilot Gyrro {Spectral Sound}sk
...aktívny slovenský psytrancový producent dj a zabávač, jeden z usporiadateľov najväčšieho slovenského psytrancového festivalu Mystika a člen Spectral Sound crew to o polnoci poriadne roztočí a ako vždy vám svojím life actom rozpáli lýtka do červena a vyčaruje úsmevy na tvárach,
Audiopilot Psyla {Mystical Waves}cz
... člen zoskupenia Mystical Waves pravidelne hrávajúci v pražskom klube Cross, na parties Bio Cross a Labyrinth Of Mind. a v Paláci Akropolis , organizátor českého letného festivalu Mystical Ritual rozvíri hladinu vášho vedomia aj podvedomia psychadelickým nočným full-onom.
Audiopilot Rasta Díí {Radical karma Crew}sk.
...dobrodruh bratislavskej divízie RKC dj a promotér bude pokračovaťv nálade tohto multidimenzionálneho letu a prevedie vás tajuplnými zákutiami psytrancového sveta v oblasti rýchlejších frekvencíí bpm..
Audiopilot Bluemonkey {Cosmic Dance}sk.
...dj a vizuálny čarodej,  dobrodruh z výprav Cosmic Dancu jednej z prvých psytrancových crew na Slovensku ale aj tieňová postavička RKC bude akcelerovať s rozbehnutou mašinou Future Sound do nepredstaviteľných frekvencií veselého a rýchleho psytrancu a psycoru….
O vizuál našej cesty sa postará multilevel 3D projekcia na prednú kapotu lode a UV decos od nádejného mladého vizuálneho mága SAYPA
Nebude chýbať ani čajovňový kútik z vege občerstvením.
Šťastnú cestu.
Kedy a či vôbec pristaneme záleží od toho kam sa dostaneme;-)