Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup ?
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Get Explode!

V sobotu 5.marca Subclubom prehrmí smršť menom Get Explode! Pred a po koncerte sa bude hrať drum´n´bass v podaní týchto djs: F@tsound, Ero Drummer a DJRobx. Začína sa o 22:00 a vstupné je 5€.

Projekt Get Explode! vznikol roku 2008, keď dvaja profesionálni hudobníci, Laco Kováč a Marián Čurko, náhodne začali experimentovať na syntetizátoroch a rôznych elektronických i akustických bicích nástrojoch, ktoré mal Marián v domácom štúdiu naskladané až po strop.Ich hudba sa nedrží striktne jedného žánru, ale mapuje rôzne tanečné, elektropunké aj drum&bassové štýly. Na živých vystúpeniach sú chlapci obložení syntetizátormi, samplermi, kombinujú živé bicie a perkusie s elektronickými padmi. Práve živé vystúpenia sú tým najlepším, čo môžu chlapci ponúknuť, srší z nich skutočná energia a dravosť. Žiadny divák nezostane chladný. Popri väčšine gitarových skupín je táto živá elektronická show je pomerne veľkou zvukovou zmenou.

Marián Čurko, ktorý ukončil VŠMU filmová réžia, je na slovenskom mediálnom trhu známy ako skladateľ hudby do reklám, Tv zvučiek a relácií. ( napr. TV noviny Markíza, SOS, Pošta pre teba, Mafstory, Panelák, Partička, Profesionáli, Dievča za Milión, Rádio Viva, Miliónový Tanec, atď...)

Laco Kováč na bicích hrá od piatich rokov, hral a hrá po boku česko-slovenskej hudobnej elity
( napr. Katarína Knechtová, Petr Janda-Olympic, Janek Ledecký, Peter Nagy, Robo Grigorov, Lavagance, Love 4 Money, Elán, Ricky Bailey – Delegation a mnoho ďalších projektov ). Tiež je známy ako techno DJ pod pseudonymom Energy-X, ktorý používa dodnes.


http://getexplode.com/

http://www.subclub.sk