Najbližšie / Next event

GO TECHNO

GO TECHNO OR GO HOME! Tieto slová reprezentujú našu silnú vášeň k technu!

GO TECHNO nie je len udalosť. Staviame kultúru a komunitu. Prinášame nové hudobné zážitky a emócie pre ľudí. Na tomto pokračovaní vystúpi jeden z hlavných predstaviteľov rakúskej scény. Sutter Cane je producent a majiteľ významného vydavateľstva Driving Forces. Spolupracuje s mnohými svetovými umelcami a pravidelne sa objavuje na festivaloch svetového formátu. Okrem Sutter Canea svoju dávku podá aj GO TECHNO djs team Branislav Be, Bari a Hasky.


SUTTER CANE
(Driving Forces)

https://www.facebook.com/suttercaneofficial
https://www.facebook.com/DrivingForces
https://soundcloud.com/sutter-cane

Sutter Cane, je rakúsky (Wien) DJ a producent s celoživotnou vášňou pre techno. Je zakladateľom významného vydavateľstva Driving Forces a taktiež je promotér pravidelnej techno clubovky Boink!. S releasmi na labeloch ako Phobiq, MB Elektronics, Sleaze, Brood Audio, Nachtstrom Schallplatten si získal status ako rešpektovaný producent a kvalitný remixér, čo mu umožnilo spolupracovať s umelcami ako Sasha Carassi, André Walter, Virgil Enzinger, Pfirter, Gayle San, Christian Fischer, Roberto Capuano, A.Paul, Niereich a veľa ďalších. S jeho hypnotickým bigroom techno štýlom hral v takmer všetkých významných európskych kluboch a festivaloch. Vyslúžil si reputáciu ako neúnavný, svižný a emocionálny DJ, čo mu čoskoro prinieslo medzinárodné uznanie a vystúpenia na festivaloch ako Mayday, Ruhr In Love či Nature One. Jeho chuť, vytrvalosť a odhodlanie len potvrdzujú jeho krédo „Techno at its best!


BRANISLAV BE
(Go Techno, Nighttrain)

http://branislavbe.com/
https://www.facebook.com/BranislavBeOfficial
https://soundcloud.com/branislavbe

Branislav Be pochádza z Bratislavy, kde aj žije. Elektronickej hudbe sa venuje necelých 8 rokov, ale ako DJ hráva 5. Je obrovským fanúšikom mašín, ktoré vyrábajú a modulujú zvuky. V jeho sounde dominuje energické, miestami temné techno, ktoré ma svoj príbeh a pohlcujúce účinky. Tracky, ktoré mixuje ladí precízne k dokonalosti. Pravidelne ho môžete vidieť a počuť na Techhouse.sk pondelkoch v Radosti. Je jeden z členov a zakladateľov Go Techno.


BARI
(Go Techno, Planet Rhythm)

https://www.facebook.com/BariAndrejZacik
https://soundcloud.com/bari_andrej_zacik

Vlastným menom Andrej Žáčik. Jeden zo zakladateľov a členov projektov Planet Rhythm & Go Techno, dvoch clubových nocí v Bratislave. Bari je propagátorom aktuálneho techna, ktoré podlieha prísnym výberom trekov. Jeho sety sú charakteristické svojou energickosťou, pevným beatom a rozvíjajúcou atmosférou. Tým si zachováva svoj osobitný štýl.


HASKY
(Go Techno, Planet Rhythm)

https://soundcloud.com/lukas-h-1

Jeden zo zakladateľov a členov projektu Planet Rhythm a členom Go Techno, klubových nocí v Bratislave. Dlhé roky odchovaný slovenským technom a dnes propagujúci nový zvuk tohto štýlu. V jeho setoch znejú známe mená aj hudba takzvaných neopočúvaných producentov. Kombinuje známe motívy, slučky, melódie do nových podôb. Jeho zvuk je rytmický a melodický.


GO TECHNO
27.2. 2015 (piatok)
Subclub Bratislava
Štart: 22:00 hod.
Vstup: 7€

fb: https://www.facebook.com/events/771911066227610/