Hypnóza, lietajúci koberec i tancujúci slon

Osem rokov na scéne už stojí za poriadnu oslavu a naše maringotky privážajú všetko, čo na poriadny narodeninový žúr treba. Svoje šapitó rozloží cirkus dnb.sk 25.6. rovnako ako každý mesiac v Subclube pod bratislavským hradom. Ako poďakovanie všetkým čitateľom dnb.sk ale aj tým, ktorí sa vždy raz mesačne prídu vyšantiť na kvalitný výber zlomených beatov, sme pripravili veľkú oslavu


Máme kúzelníkov, že i David Copperfield je proti nim len púťová atrakcia, šialených klaunov, viac i menej chlpaté zvieratká a ďalšie atrakcie, ktoré by nám závidel nejeden drum and basový cirkus široko ďaleko. Okrem toho hneď niekoľko prekvapení pre každého návštevníka. 
Že vyššie spomenutý kúzelník je len lacná púťová atrakcia nás presvedčí hlavná hviezda večera, anglický iluzionista Culture Shock. Jeho čary spôsobili ozajstný šok divákom v cirkusoch Moving Shadow a Ram Records po celom svete. Z magického klobúka nevyťahuje zajace ani hydinu, dokonca ani nerozreže asistentku pílkou (jedine že by sme si to vyslovene želali ;-) ). Hypnóza a levitácia, na ktorú sa špecializuje však sľubuje jedinečný zážitok.
V aréne ho vystrieda zástupca rakúskej komediantskej štvorky Fourward. Hneď potom, ako skrotí divokú šelmu, horu, zhltne zopár ostrých predmetov, preletí sa s nami na svojom lietajúcom koberci. Utkali mu ho najlepšie tkáčske dielne ako Virus, DSCI4, Subtitles, Citrus, či Nasca, preto sa nezabudnite pripútať. 


Ohromujúcu žonglérsku show si pre nás pripravuje Orighami. Svojho tancujúceho slona nám ukáže Matis a Habr100 sa pre zmenu vystrelí z dela. Niekoľko nevídaných polôh predvedie hadia žena - Madam Kiara a celým programom nás prevedie bruchomluvec Aktiff.  


7 artistov, z toho dvaja zahraniční hostia a bruchomluvec sa v piatok 25.6. pokúsi odpáliť strechu Subclubu svojimi nevídanými estrádnymi číslami. Cirkus dnb.sk tu oslávi 8 rokov svojej existencie a zároveň ukončí sezónu, po ktorej bude v klube nasledovať letná prestávka. Chýbať nebudú narodeninové dekorácie, akciové drinky a sladkosti pre každého. Urvať strechu klubu aj vlastný dekel si môžeš za 6 € do 23:00. Po jedenástej o dve Éčka viac. Veľmi sa na všetkých tešíme! Ste srdečne vítaní!  
Súťažiť o 6 voľných vstupov na oslavu 8 narodenín dnb.sk v Subclube môžeš na www.dnb.sk. Súťažiť sa bude aj vo vysielaní Rádia_FM. Nájdeš nás tiež na Facebooku.