Najbližšie / Next event

22:00
14
Piatok
vstup 5€

JAMMIN - Raggamuffin edition

JAMMIN prichádza do bratislavského Subclubu v špeciálnej Raggamuffin edícií, na ktorú zavíta francúzsky trubkár a MC - Tribuman - so svojou energickou Digital Raggamuffin show. T

Tento francúz má za sebou vyše 500 koncertov v rôznych krajinách sveta a spolupracoval s umelcami ako Gentleman, Million Stylez, Foreign Beggars, Dub Incorporation, Irie Révoltés, Medial Banana, A.M.O a mnoha ďalšími. Chrbát mu tentokrát bude kryť francúzsky Life & Creation Sound ktorý bol založený v roku 2003 a vďaka neustálemu cestovaniu za jamajskou produkciou má na svojom konte obrovské množstvo exkluzívnych dubplatov, ktoré je možné počuť jedine na živých vystúpeniach tohto soundu.

Pozvanie prijal aj mladý bratislavský ganjaman Rida Radar - promotér Burning Night parties - ktorého netreba nikomu špeciálne predstavovať. Jeho ganja anthems ako “Makakmágia” a “Ganjamanstajlin” budeš môcť počuť posledný krát práve na tejto akcií, nakoľko sa jedná o posledný bratislavský koncert tohto talentovaného MC-ho k starému CD Stolen Beats vol.2!!! Spoza gramcov ho bude kryť DJ Spliff ktorého sety sú zmesou digital ragga, hip-hopu a basshallu okoreneného množstvom elektronických a turntablist vplyvov.

Po dlhšej odmlke do učka opäť zavítajú aj rezidenti legendárnej Burning Night. Selecta Skandyman s naloženým reggae-hip-hop mashups-jungle setom a DJ Ass so svojou tradičnou D’n'B nakladačkou.

Na žiadnej párty nemôže chýbať ani promotérka, začínajúca selektorka a v neposlednom rade novinárka Reggae Callin’ magu - Zugrée - tentokát aj so svojou selekciou tých najväčších reggae-dancehall-socca tunes.

29.10. (Štvrtok)

★ Tribuman X Life and Creation sound system (FR)
★ Mc Rida Radar X DJ Spliff
☆ DJ Ass (Natty Youth Sound)
☆ Skandyman (Natty Youth Sound)
☆ Zugrée (Reggae Callin’)

Vstup: 4/5€

Podujatie podporili:
Reggae & Dancehall | Slovakia Fanclub, Reggae Callin’, Interez, Gregi.net, BongoShop.sk, Radio_FM, dnb.sk, Club Mate SK

https://www.facebook.com/events/385887891605144/