Najbližšie / Next event

MÄSOKOMBINÁT

V piatok 4.9. zažiješ v Subclube akciu o ktorej budeš vyprávať ešte aj svojim deťom. Za majk sa postaví Hafner a spolu s ostatnými DJs zahrá aj svoj setík.

Tešiť sa môžte na:

Tomáš Hafner
Spevák, rapper, zabávač a DJ, ktorý svoju kariéru odštartoval pred 8 rokmi legendárnym hitom Dúbravka, príde zarapovať zopár z jeho nestarnúcich songov a zahrať svoj DJ set aj na akciu Mäsokombinát! Určite sa môžete tešiť na intergalaktickú show a obrovský bordel. Istotne si hladné, vtáčatko.

Inkwall
Mladý a šikovný producent a DJ pochádzajúci z Bratislavy, zameraný na Deep DNB, UK bass music, Trap a Grime. Môžete sa tešiť na Inkwall liveset.

Ass
Slovenský DJ a člen bratislavskej skupiny Natty Youth Sound a taktiež dvorný DJ MC Gleba, s ktorým má za sebou hrania po celom Slovensku. Pomocou až 3 gramofónov prechádza od tanečného, cez deep až po neuro drum and bass.

Zugrée
Rožňavská selektorka, promotérka a novinárka online magazínu Reggae Callin. Už niekoľko rokov je hudobným fanatikom, preto vo svojom sete zaručene prinesie len tie najväčšie hity zo súdka reggae, dancehallu, basshallu a soca music.

Mark Bane
Mladý a talentovaný DJ, člen Idem na Techno crew pochádzajúci z Trnavy si osvojil viacero žánrov elektronickej hudby. Jeho obľúbené drum&bassové subžánre ktoré aj dominujú v jeho setoch sú Deep a Neurofunk.

—————————————————-

Poster by: Denis Miglierini

Partneri: Trendsetter.sk, shiz.sk, Niečo sa chystá, reggaecallin.com, Rádio_FM

https://www.facebook.com/events/865105816876231/