Najbližšie / Next event

MÄSOKOMBINÁT

MÄSOKOMBINÁT je jedinečný koncept nových akcií v Bratislave, z ktorých prvá sa odohrá 6.3.2015 v starom dobrom SUBCLUBe.

Headlineri tejto akcie sú RIDA RADAR a CAPTAYN FREEMAN za doporovodu Dja INKWALLa a exkluzívnej JAČMEŇ Beatbox Show.

Okrem našich headlinerov nám zahrajú Dji KOMANDER, INKWALL, KRYSTALIZED a THREESOME.

Rida Radar
Rida Radar je MC venujúci sa “ganjarapu”. Medzi jeho najznámejšie tracky patria napríklad “Ganjaman Stajlin” a “Makakmagia”. Na Mäsokombináte nám predvedie, tak ako to má vo zvyku, kvalitnú show v spolupráci s Captaynom Freemanom, ako DJ ich bude kryť Inkwall a pripojí sa aj Jačmeň so svojou Beatbox Show.

Captayn Freeman
Člen zoskupenia DBNBS má za sebou mnohoročné pôsobenie na slovenskej rapovej scéne. Spolu s Ridom tvoria unikátne duo, ktorého spoločnú tvorbu ste mohli počuť napríklad na trackoch “Spomal”, alebo “MMTW”.

Jačmeň
Multitalent Jačmeň sa beatboxu venuje od roku 2005. K prvej (náhodnej) spolupráci medzi Jačmeňom a dvojkou Rida Radar a Captayn Freeman prišlo na festivale Uprising v roku 2014. Záznam z vystúpenia nájdete tu: http://youtu.be/LMYs2LY0okg
Myslím že netreba dodávať, prečo sme si na prvý Mäsokombinát zavolali práve toto zoskupenie.

Komander
DJ a producent Komander priniesol na Slovensko Trap. Okrem toho sa venuje aj hip hopu, dubstepu a bassu. Keďže 6.3. sa bude niesť v znamení kombinovania, tešíme sa na Komanderov multižánrový set.

Inkwall
Mladý producent a DJ pochádzajúci z Bratislavy nebude len backovať show Ridu Radara a Captayna Freemana. Môžete sa tešiť na Inkwall liveset.

Threesome
To je čerstvá trojka, ktorá pomele najmä dnb, trap a dubstep. Možnost ochutnávky zo setov bola napríklad na Triendte, Beefree, či na be:rave akciách.

Krystalized
Kto lepší na ukončenie večera ako Krystalized? Tento 21-ročný drum and bassový DJ a producent akciu uzavrie Darkstepom, Crossbreedom, Technoidom a Neurofunkom.


VSTUP:

Do 23:00: 4€
23:00 - 03:00: 5€
Po 03:00: 3€

Poster by Trendsetter.sk

https://www.facebook.com/events/631482460329047/?fref=ts