Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Carmen z United Flavour na Mighty Vibez.

Už túto sobotu bude na najväčšom bratislavskom dancehalle v Subclube poriadne horúco. Južanským temperamentom obdarená španielska speváčka Carmen a francúzsky dj a producent Damalistik z Roots Survival Sound dodajú tie správne ingrediencie. Sekundovať im budú tradiční (p)rezidenti I-man (Roots&Culture Sound), Rad D (Jah Division Gang), Reverend a Zet.U.Zet.A.

Carmen je speváčkou v známej (nielen) českej kapele United Flavour. Osem rokov študovala klavír na konzervatóriu v rodnom Španielsku, kde získala
aj diplom za žurnalistiku. Po príchode do Prahy spievala tri roky v kapele Hermakuti. Tam sa spoznala aj s basgitaristou Djeiem z Pobrežia Slonoviny.
Po rozpade kapely spolupracovala s mnohými Djs a MCs, no spolu Djeiem založili United Flavour. Carmen v sebe spája nežný vokál s presnou a rýchlou dikciou do jedinečnej kombinácie, ktorá rozpáli každý klub.

Damalistik pôvodom z francúzkeho Toulouse sa na scéne obajvuje v roku 1998. O štyri roky neskôr zakladá Roots Survival sound.
Odvtedy má na konte spoluprácu s mnohými spevákmi a MCs ako napríklad Big Famili, King Kalabash a Baron Black z Martiniku, Lutan Fyah, Deadly Hunta, I-Octane, A.M.O., Daddy Freddy, Bongo Chilli, Konshens, YT, El Condorsito atd.
Ako producent vydal pomerne úspešné riddimy Ras In (Carmen, El Condorsito, Bongo Chilli, Turbulence, Norisman, ) a v júni minulého roku Protection (Konshens, Lutan Fyah, Polyfamous, Gyptian, YT, Mr Williams, Deadly Hunta, ...)

Bashment plný roots reggae ako aj súčasnej jamajskej produkcie = to je Mighty Vibez túto sobotu v Subclube. Začiatok už od 21:00 a len za 4€.

http://www.myspace.com/rootssurvival
http://www.unitedflavour.com
http://www.jahdivision.com