Najbližšie / Next event

NeckBreak#10

jungle / raggajungle

V piatok 5.11. vo večerných hodinách zavládne pod Bratislavským hradom pravá Ruská diktatúra. Na tento deň sa pripravuje jubilejný Desiaty Zraz Junglistickej Strany Slovenska, označovaný ako Neckbreak.

Špeciálnym rečníkom priamo z Ruska bude sám súdruh Feyder, známy nekompromisným štýlom a vybranou vravou. Spolurečníkom mu bude rakušan Osci, ktorý už tiež má za sebou zopár prevratov a DJ Omek z Ceskej Republiky tiež už nie je žiadny pionier. Chýbať nebude samozrejme ani podpora domáceho politbyra v zastúpení: Stroho (Neckbreak) a Stanley (selector.sk), ktorí neostanú iba pri tichom súhlase ale prispejú svojimi nekompromisnými názormi do diskusie. Hlavnými témami pre rečníkov budú predovšetkým zlámané beaty, jungle, ragga-jungle a ešte omnoho viac jungle.

Diktatúry sa môžete zúčastniť za ľudových 5eur (211rubľov) a keďže sa očakáva nával Ľudu, brány sály budú otvorené už od 21:00. Pri tejto príležitosti dostane zopár vyvolených možnosť získať junglovú rovnošatu vyrobenú slobodným ľudom v slobodnej továrni - http://www.trickaren.sk.
Účasť všetkých junglistov je výsostne očakávaná a prípadná neprítomnosť bude tvrdo sankciovaná.