Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup ?
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

NUDANCE je v sobotu.

Na najbližšiu sobotu 22.1. je v Subclube pripravená akcia plná tanečného drum&bassu, dubstepu, grimeu, basslineu a breakbeatu.

Do hlavného mesta zavíta dvojica českých hostí  z ďalekého Liberca. Morybundus je skvelý dj a producent, ktorého hudba vychádza na labely Sun Side Recordings. Jeho hudobný vkus si môžete vypočuť tu http://mp3.sety.cz/morybundus-heavy-machine-mp3.html.
Druhým hosťom bude skúsený dj zo Shakalcrew, ktorý si hovorí Moower. Tešíme sa na jeho tanečný dnb a breakbeat, ktorý nám rozhýbe všetky údy.

Dubstepovú smršť plnú nového materiálu, krásnych melódií a vokálov odohrá Dubshoock. DJane Lady Su je známa svojim vycibreným hudobným vkusom a technikou miešania platní. Z Popradu pricestuje mladý talent Streetroll, ktorého djské umenie a selekcia najtanečnejšieho dnb privedú každého do prírodnej dancefloor extázy. F@tsound pripravuje úvodnú hodinku oldschool dnb.

Atmosféra v Subclube bude aj tento krát umocnená zeleným laserom, videoprojekciou od VJs Akasha a tentokrát bez MCka za mikrofónom. Bude to už deviate vydanie žúrky Nudance v tomto klube so všetkým čo k tomu patrí. Tešíme sa na vás.

Akcia na facebooku http://www.facebook.com/event.php?eid=191930970819314

DJs:
MORYBUNDUS (sun side recordings, pattern.cz) /CZ
MOOWER (shakalcrew.cz) /CZ
Dubshoock (Nudance.sk)
Lady Su (Nudance.sk)
Streetroll (Nudance.sk)
F@tsound (Nudance.sk)


22. január 2011 (sobota), Subclub, Bratislava, http://www.subclub.sk
Start: 22hod / Entry: 4 eur / viac na http://www.nudance.sk

Moower live
http://www.youtube.com/user/petrpeet#p/u/16/uxsQrBXRtzU