Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Legenda svetového D&B príde šíriť lásku 13.2. do Subclubu.

Noc pred Valentínom si budeme na akcii NU:DANCE vychutnávať dnb skvost z Londýna. NU:TONE, jeden z najvýznamnejších producentov Hospital records, odpáli hodinku po polnoci krásny euforický a tanečný DnB set.

O výborný warm up sa postarajú dj Mikro so saxofonistom Belakom a neskôr zahrá Fatsound s obľúbeným saxofonistom, ktorý si hovorí GRNA. Pátry bude dostatočne pestrá a bude gradovať. Za mixom sa predstaví nádejné producentské duo Stretroll a Xcelent, ktorí fungujú pod menom Dualscript. Začiatok párty bude patriť djom M-Cee a D-High a neurofunkový záver akcie odpália Cuker a Meth v b2b sete.  Vidíme sa pri bare a na parkete v piatok 13.2

Facebook udalosť nájdete tu   http://www.bit.ly/nudance_nutone

NU:TONE je zástupcom Hospital rec. tohto labelu je od roku 2003 a odvtedy sa z neho stal jeden z najuznávanejších producentov na scéne. Jeho tracky si požičali do svojich setov LTJ Bukem či Sub Focus.
Debutový album “Brave Nu World“ vydal v roku 2005. O dva roky neskôr ho nasledoval a nahrávka “Back Of Beyond“, ktorá bola kritikmi označená ako „dokonalé spojenie „ gradujúceho junglist funku schladené melodikou sedemdesiatych rokov“.
Ako jeden z pilierov crew Future Sound Of Cambridge, Dan v roku 2008 priviedol do štúdia svojho mladšieho brata, ktorého poznáme pod menom Logistcs a s ním a Commixom vyprodukovali “Future Sound Of Cambridge 3“. V tom istom roku vyšlo jeho LP “Medical History“.

https://www.youtube.com/watch?v=f_JRvojVFdM

Začiatkom roka 2010 priviedol hudobný svet do varu, keď vyšiel jeho 12“ release “Hyper Hyper”. Tretí štúdiový album na seba nenechal dlho čakať. Skvelý audio vizuálny koncept “Words + Pictures” bol prijatý verejnosťou výborne a o jeho vzhľade sa zmienil aj The Guardian.
Nu: tone je však aj majstrom remixov, a každý z nich zaručene poteší. Z tých známejších spomenieme Adele “Rolling In The Deep” , Emelie Sande – “Heaven” či Zed Bias “Something about this“
Posledný rok spolupracoval a produkoval s bratom, s ktorým pod prezývkou Nu:Logic vydali LPčka ‘Morning Light’ a ‘Everlasting Days’.
Nu:tone príde do Subclubu predstaviť svoj posledný album Future History, ktorý mu vyšiel v novembri minulého roka a ty pri tom musíš byť.
Tak ak nemáš pre frajerku darček na Valentína, zober ju v piatok do Účka. A keď nemáš ani frajerku, možno za zvuku skvelého tanečného liquidfunku si nejakú nájdeš. A ak nie, tak si užiješ legendárnu párty, na ktorú sa ti snáď podarí aj spomenúť. Vidíme sa pri bare a na parkete v piatok 13.2

https://soundcloud.com/nutone/sets/future-history-out-on-10th