Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Kukurica a D-High na Nudance Oldschool Vinyls.

V piatok 28.októbra sa v Subclube udeje ďalší Nudance, tentokrát s dôrazom na staršie pecky z rokov 1998 – 2008. Ako hostia sa ukážu Kukurica a D-High. Viac info o nich:

KUKURICA (Slovakia)
DJ Kukurica, v civile Martin Domin, dnes patrí medzi špičku slovenskej DNB scény. Vystupoval v kluboch po Slovensku, Čechách a Poľsku alebo ste ho mohli vidieť aj na “open” akciách ako Hodokvas alebo Bee Free. Bol rezidentom dnes už neexistujúceho Clubu 22 a bratislavského klubu Duna, kde predvádzal svoje umenie na pravidelnej noci Signall. V poslednom období sa objavuje v lineupe jednej z najúspešnejších slovenských kluboviek - Beatz.
Vystupoval po boku významných osobností svetovej DNB scény ako napr. Matrix & Futurebound, Baron, Teebee, Logistics, Brookes Brothers, Mathematics, Optiv, Kasra, DJ Lee atď. Koncom roku 2004 sa stal víťazom celoslovenskej súťaže v DJskej zručnosti - Jim Beam Music Wanted DNB DJ. Jeho sety zaahujú širokú škálu, od veselého liquidfunku až po energické hardstepové tracky. Často sú okorenené hip-hopovou vsuvkou a scratchingom.

D-HIGH (Germany)

DJ D-High vyrastal v Kolíne a Nürnbergu v Nemecku. V 2009 sa presťahoval do Bratislavy. Od roku 1987 začal hrávať hiphop a rap, ktoré do dnešného dňa ovplyvňujú jeho mixovací štýl. Koncom 90-tych rokov sa D-High stal súčasťou vznikajúceho House a Techno hnutia v Nemecku, kde privoňal k štýlom jako Detroit, Acid, Breakbeat/Jungle and Gabber. Nasledujúce roky aktívne DJ-oval v Nürnbergskych a Mnichovskych kluboch, okrem iných aj s The Prophet (Thunderdome/ID&T). V Nürnbergu tak isto uvádzal rádio show pre Hardcore Techno.
Neskôr sa D-High stal DJ-om pre Red Bull akcie, kde na turné hral po Európe, zameriavajúc sa na zlomené bíty (Breakbeat/Jungle/Drum&Bass) a Black Music.
Jeho mixovací štýl nemôže byt opísaný jedným slovom. Je to určitý druh freestyle a v jeho setoch sa strieda OldSchool a NuSkool DNB so vsuvkami hiphopu a ragga. Je ovplyvnený DJs ako Hype, Andy C alebo Ray Keith.
https://www.facebook.com/event.php?eid=300899013269447