Najbližšie / Next event

22:00
22
Piatok
vstup 8€ / 9€

Plastic Swans @ ANFSCD

Počas 6-ročnej existencie akcie ...and now for something completely different... sa na nej predstavilo už veľa zaujímaýych hudobných hostí.

Za mixpultom sa predstavili hostia ako Michal Kaščák, Daniel Baláž, Dušan Kalný, či v nie celkom tradičných polohách DJi známi z iných akcií ako Barbie Idijot, Wonder (_FM), Freezy, Ersitek ci Ach.
Nikdy sme vam ale neponúkli hostí naozajských živých. Nie za mašinkami, ale s nástrojmi, nestláčajúcich sem tam nejaky gombík, ale s plným nasadením búšiacich do bubnov, či kláves, alebo po strunách gitary. Teraz ale nastal ten čas vyskúšať aj niečo naozaj iné.
V sobotu 10.septembra sa v SubClube predstaví mladá skupina z Banskej Bystrice - Plastic Swans. Skupina vznikla v lete roku 2007 a odvtedy splodila jedno EP a 2 dlhohrajúce albumy, všetko v angličtine. Na zimu sa chystá nahrávať album tretí, tentoraz v reči rodnej. V Subclube predstaví prierez doterajšej tvorby, ale snáď sa nám ujde aj čo to z tej novej.
Pred a po tomto jedinečnom zážitku vám pobyt spríjemnia uz štandardne spoza mixpultu Cubby a Huňo.

Základne info:
... And now for something completely different: Plastic Swans –live-, Cubby & Huňo, Sobota 10.september 2011 o 21:00 SubClub, BA. Vstupné 4EUR.

FB event : https://www.facebook.com/event.php?eid=272245429468244