Subfections ťa dostane svojou rodinnou atmosférou!

Obľúbený organizátor tvrdších eventov, crew Infections nám naordinuje v spojení so Subclubom event, ktorý sa bude niesť v rodinnej atmosfére.

Piatok 10. augusta si určite nerob plány. Do nášho obľúbeného klubu totižto znova príde zvuk, ktorý môžeme dobre poznať z Infections párties. Tentokrát však nečakaj line up, z ktorého odpadneš. Celá udalosť sa bude niesť v znamení priateľov a rodinnej atmosféry, čo nakoniec uľaví aj tvojej peňaženke.

Na plagáte uvidíš mená ako napríklad Kaya, ktorého určite dobre poznáš. Príde taktiež Andy.GTP, zakladateľ Gabber.sk a The Infect, dlhoročný člen Infections. Priestor dostal aj začínajúci producent Bestial, ktorému sa to pekne rozbieha. Vidieť ste ho mohli aj na DNB Tripe v Pezinku. Nemôžeme zabudnúť aj na Lebku a oNeBeats. A čerešnička na torte bude určite versus set fotografa (teraz už aj DJ-a) Kubisa a Deemaya.

Čo je Subfections?
Cieľom tejto párty je spojiť hudbu, ktorú tak dobre poznáme z Infections, Subclub, a zároveň nenamáhať tvoju peňaženku. Ako bolo spomínané, celá akcia sa bude niesť v priateľskej a rodinnej atmosfére.

Na akcií si taktiež budeš môcť zakúpiť Infections merch z art kolekcie. Vstup na párty je samozrejme od 18+ a cena je do polnoci len za 4€ a potom za 5€.

LIMITED ART COLLECTION - Nové tričká z limitovanej ART kolekcie si môžete zakúpiť na akcii. Cena 15 €, viac info vľavo stagu pri DJoch.

LINEUP //
Ka.Ya Infections
Andy GTP
The Infect
Bestial.dnb
LEBKA
oNeBeats
Kubis VS Deemay

AFTERMOVIES FROM OUR EVENTS
bit.ly/INF-1ST-ANN
bit.ly/INF-FWRXX-18
bit.ly/INF-CA-17
bit.ly/INF-STG-8

VSTUP 18+ // do 23:00 4€ po 23:00 5€

ŽIADNE FOTO ANI AFTERMOVIE

fb: https://www.facebook.com/events/622630664789724/

PARTNERS // Infections, Subclub Bratislava, GabberSK, Jägermeister, Red Bull, DarkSide Records, dnb.zone