Synthesia

techhouse / progressive

Akcia, ktorá vám na jar po prvý krát na Slovensku priniesla španielského mága Henryho Saiza, bude mať aj svoju jesennú tvár. A meno to bude nemenej zaujímavé.

Pôvodom z Izraela, žijúci v Belgicku, významný predstaviteľ  prestížneho svetového labelu Bedrock. Tento rok mu vyšiel druhý autorský album “1000 Words”, s ktorým žne úspechy snáď u každého recenzenta a už dnes ho mnohí považujú za jeden z vrcholov roka 2011.  Zároveň sa dostal do fantastickej djskej formy, ktorú dokumentujú aj jeho aktuálne živé sety. Svet ho pozná pod jednoduchým umeleckým menom – Guy J.
V októbri budete mať možnosť aj vy zistiť, prečo si tohto tech a proghousového umelca doslova uzurpoval John Digweed, ktorému robí pravidelne warmup dja na najdôležitejších UK gigoch roka. Prečo zároveň patrí k najžiadanejším menám Digweedovho labelu Bedrock, prečo má svoj djský kalendár v najbližších mesiacoch totálne plný,  čo je na jeho novom albume také príťažlivé, keď ho chvália fanúšikovia po celom svete. Toto všetko spoznáte v útulnom underground prostredí nášho malého Subclubu, ktorý bude po letných Ibizách a európskych megafestivaloch aj pre Guya príjemná klubová zmena.
Slovenská djská podpora bude opäť trochu netypická, no o to príťažlivejšia. Večer rozbehnú po prvý krát v spoločnom sete dvorné mená Synthesie Pmc & Tomin, definitívne vás nakopne na parket náš vzácny priateľ  a zároveň najúspešnejší slovenský dj v súčasnosti - Breeth a po Guy-ovi vás dorazí jeden z najaktívnejších a najtalentovanejších slovenských elektronických producentov, ktorého hudobný záber vďaka projektu Quintax dávno presiahol hranice trancu – Styller.  Vstupné bude príjemné, zážitok jedinečný. Všetkých vás srdečne pozývame.
Synthesia presents: Guy J
14. októbra 2011 (piatok)
Subclub / Bratislava
GUY J / Bedrock (ISR)
Support: Breeth, Styller aka Quintax, Pmc & Tomin
vstupné: 10.00 Eur

Ponúkame aj drobnú ochutnávku djského umenia:

  Guy J - Sunny July mix by Guy J 

FB event: https://www.facebook.com/event.php?eid=151457558278155