Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Takaaki Itoh (Sendai) : Rozhovor.

Japonec Takaaki Itoh vystúpi tento piatok na Standa v Subclube a v sobotu v popradskom Zanzibare, hrá techno. Tu je aktuálny, krátky rozhovor s ním.

1) V pondelok máš letieť z Viedne domov, pôjdeš?
*Áno, chcem ísť domov, zatiaľ nemám strach, a tiež som zvedavý lebo doma sa deje niečo nezvyčajné. Letím cez Moskvu do Tokia a potom neviem ako ďalej, lebo vlaky ešte nechodia. Možno pôjdem busom alebo lietadlom do Sendai, keď dovtedy otvoria letisko pre verejnosť. Metro v Sendai už vraj funguje.

2) Ako momentálne vyzerá tvoj byt?
*Už by malo byť upratané, trasenie bolo horizontálne takže všetky veci popadali na zem, a napríklad dvere do môjho štúdia sa nedajú otvoriť. Bude to prekvapenie, čo za nimi nájdem.. Náš dom je cca 8km od mora a vlna tsunami sa priblížila na kilometer od domu, mali sme štaštie.

3) Je niekto z tvojej rodiny alebo známych nezvestný?
*Našťastie nie.

4) Ako sa má tvoja priateľka Satsuki?
*Nič sa jej našťastie nestalo. V čase zemetrasenia bola v práci v centre Sendai a hneď potom utekala domov. Povedala mi, že trasenie trvalo cca 5 minút, čo je strašne dlho a intenzita stúpala. Doteraz sme bežne mávali len 10 sekundové otrasy. Myslela, že to neprezije. Už zase chodí do práce, kde sa snažia dostať kancelárie do pôvodného stavu.

4) V piatok hráš v Subclube a v sobotu v Poprade (Zanzibar). Ako to vidíš?
*Veľmi sa teším na obidve hrania. U.Club/Subclub je pre mňa klub s najlepšou atmosférou vôbec. V Poprade som už raz hral a bolo to fajn a videl som aj Tatry.. Pri hraní nemyslím na nič iné ako na výber trackov a mix. A dúfam, že dostanem zaplatené☺..

5) Ktorý producent je tvoj favorit v poslednej dobe?
*Takto to neberiem, ale napríklad ma zaujali minimalové veci od rôznych holandských producentov, veci na Blueprint a Sandwell District, nový Antidandruff, atď. Všetko zavisí od tracku, nie od značky alebo producenta.

6) Dik !


Zaujímavé fotky z postihnutej oblasti:
http://www.boston.com/bigpicture/2011/03/massive_earthquake_hits_japan.html


http://www.subclub.sk
http://www.takaakiitoh.com