Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup 5€
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

TECHNO GANG

V Atómovom kryte bude pokračovať dalšia edícia tohto eventu.

To, prečo je Nicolas Bacher jedna z ikon rakúskej scény, príde po prvý krát ukázať do Subclubu. Dj a producent s 25 ročnými skúsenosťami, ktorý má vydané tracky nie len na svojom vydavateľstve NB records, ale aj na CRL, Primate, Yoshitoshi a iných. Taktiež si svoju premiéru odkrúti aj český Segment. Aktívny predstaviteľ temného, rytmického techno soundu najmä v Prahe prezentujúc sa pod značkou Come In. Posila v ženskom podaní Leia Drex je ovplyvnená zvukom západného techna, ktorá je čoraz známejšou postavou na našej scéne aj vďaka prirodzenej dávke energie. Party uzatvorí Bari, ktorý nekompromisným „big room“ techno stylom potvrdí oddupanú noc v undegroundovom clube ako stvorenom pre gang party.

NICOLAS BACHER /AT
(NB Records)

http://www.nicolas-bacher.com
http://www.facebook.com/nbofc
http://www.twitter.com/NicolasBacher
http://www.soundcloud.com/NicolasBacher

Nicolas Bacher je dj, producent a zakladateľ labelov Titanium, Supreme Entertainment a NB Records. S rezidenciami a mnohými vystúpeniami na rakúskej, rýchlo sa rozvíjajúcej elektronickej undergroundovej scéne na konci 90. rokov sa stal jedným z najviac žiadaných DJov v Rakúsku a okolitých krajinách. Popri točení platní vystupoval aj ako liveact pod menom TITANIUM na významných eventoch ako Gazometer, Summer of Love a Mayday. Počas posledných rokov Nicolas vydal tracky na najdôležitejích techno a house labeloch ako Global Underground, Primate, CLR, Rotation, Primevil, MB Elektronics, Yoshitoshi, Monoid a mnoho ďalších.


SEGMENT /CZ
(COME IN)
http://www.fb.com/segmenthk
http://www.fb.com/comeinhkcz

Segment je DJ z Hradca Králové, ktorý pred 4 rokmi založil party koncept “Come in”, s ktorým obišiel takmer celú ČR. V poslednej dobe sa Segment predstavil na parties v Nemecku a aj na Slovensku. Jeho sound je zameraný na techno, ktoré prezentuje pomocou digitálnych technológii. Nedávno založil nový projekt Segment ft. Citty live, v ktorom ide o spojení djingu a live vystúpenie Cittyho.


BARI
(Techno Gang, Planet Rhythm)
http://www.fb.com/BariAndrejZacik
https://soundcloud.com/bari_sk

Bari je neoddeliteľne spojený s technom od 10 rokov. Je zakladateľom klubových párty, ktoré si našli stabilné miesto na scéne. Vo svojom hudobnom štýle má veľmi bohatý rozhľad a jasne určený zvuk. Očakávajte energický, “bigroom techno style“, s mohutným beatom, čo sú najzákladnejšie charakteristické črty jeho hudobného vkusu. Ak ste už zažili jeho vystúpenie, možno sa aj vy zhodujete v názore, že je vidieť a počuť oddanosť v tomto štýle.


LEIA DREX
https://www.facebook.com/leiadrex/
https://soundcloud.com/leia_drex

Mladá, charizmatická djka neznáša stereotyp preto rada experimentuje so zvukmi! Už od detstva sa venuje umeniu a svoju vášeň pre hudbu získala po otcovi, skladateľovi a hudobníkovi. Ovplyvnená zvukom západného techna s prirodzenou dávkou energie, ktorú dáva do každého setu. Má zmysel pre detail, preto jej výber skladieb je veľmi prísny tak ako aj jej hudobný štýl.


TECHNO GANG
Friday 18th December 2015
Subclub, Bratislava, Slovakia
Start: 22:00 | Entry: 6/7€
http://www.technogang.com
http://www.fb.com/technogangcom/

https://www.facebook.com/events/968500846556914/