Najbližšie / Next event

TECHNO GANG

Techno Gang je nielen len event, je to vytváranie kultúry a komunity. Je to odraz nášho spoločného úsilia a chuť tvoriť hodnoty pre našu scénu.

Nehľadaj za tým imidžový obal alebo pozlátko undergroundu, ale originalitu a radosť z hudby. Gang nie je len označenie skupiny ľudí, je to aj spôsob života, cítenia a vnímania elektronickej hudby.

Už od začiatkov sa techno na Slovensku budovalo v Suclube. V časoch, kedy mená ako Regis, Surgeon alebo Ingo Kennedy boli pojem pre úzku komunitu ľudí, si nikto neuvedomoval, aký silný bol ich odkaz pre vývoj nie len pre našu scénu a my sa môžeme popýšiť, že práve tu sa rodili svetové hviezdy. Nová krv anglickej produkcie Darmec priniesol zvuk, ktorý nie je typický pre ostrovy. Jeho produkcia je hypnotizujúca, valivá so značne mohutným beatom, ktorý zapadá do hudobného vývoja párty dotvorenou stabilnými členmi scény Barim, Haskym a talentovaným djom Philipom TP.


DARMEC /UK 

(Elektrax, Darker Sounds)
http://on.fb.me/1WUoyrH

https://twitter.com/Darmec
https://soundcloud.com/darmecUž ako mládežník sa naučil hrať na bicie a klavír, čo mu dalo základy pre tvorbu vlastnej hudby. Jeho produkcia znie značne mohutným beatom a atmosféra v neustále graduje až hypnotizuje do maxima. Dôkazom je aj fakt, že jeho tracky ste mohli bežne počuť v setoch ako sú dj’s Rush, Patrick DSP a iní. Darmecov zvuk ocenil aj Martin Gore z Depeche Mode, ktorý zaradil track Fashion do svojho dj setu na všetkých warm-upu setoch pred ich hlavným vystúpením Delta Machine Tour 2013/2014. Oficiálne má vydaných cez 100 trackov a 20 EP. 


BARI
(Techno Gang, Planet Rhythm)

http://on.fb.me/1UlayIH

http://bit.ly/1N8nRIb

Bari je neoddeliteľne spojený s technom od útleho veku. Je zakladateľom klubových párty, ktoré si našli stabilné miesto na scéne. Vo svojom hudobnom štýle má veľmi bohatý rozhľad a jasne určený zvuk. Očakávajte energický, “bigroom techno style“, čo je najzákladnejšia charakteristická črta jeho hudobného vkusu. Ak ste už zažili jeho vystúpenie, možno sa aj vy zhodujete v názore, že je vidieť a počuť oddanosť v tomto štýle.


HASKY

(Techno Gang, Planet Rhythm)

http://bit.ly/1EwDCWv

Dlhé roky odchovaný slovenským technom a dnes propagujúci nový zvuk tohto štýlu, ktorý sám charakterizuje ako zmes melodického a “špinávého“ techna. Jeho prístup k životu a temperament je cítiť rovnako pri mixe aj mimo neho. Je zakladateľom a členom klubových párty, ktoré si našli stabilné miesto na scéne. 


PHILIP TP

(No identity)

http://bit.ly/1IGdvY6

Philip TP sa v elektronickej hudbe pohybuje 15 rokov. Ako návštevník sa stihol zúčastniť na viacero významných eventoch po Európe, kde získal všeobecný prehľad o elektronickej hudbe. Spolu s kolegom Funez-om organizujú klubovú noc s názvom No identity, na ktorej prezentujú zvuk techna, minimalu a techhousu.

TECHNO GANG

Friday 9th October 2015

Subclub, Bratislava, Slovakia

Start: 22:00 | Entry: 6/7€ 

www.technogang.com