Najbližšie / Next event

Therapy Session už zajtra!

Už tento piatok 2.9. Vám Cult of Pain spolu s Anger Management & Freak Recordings prinášajú svetoznámu hard drum and bass-ovú akciu s názvom THERAPY SESSIONS.

Táto temná party sa bude konať po prvý krát v Bratislavskom Subclube a každý kto niekedy v minulosti navštívil TS vie, že sa má na čo tešiť. A bodaj by nie, hlavne keď headlinermi tejto akcie sú nikdo iný ako nemecký boh tvrdého dnb CURRENT VALUE, ktorý sa postará o najväčšie peklo v podobe jeho therapy setu a predstaviteľ anglickej TS KITECH, ktorý sa do Bratislavy veľmi teší, lebo v minulosti tu v Subclube odohral svoj prvý medzinárodný gig. Štvoricu pekelníkov uzatvárajú známy maďarský residentný dj TS SAVAGE, ktorý si pripravil špeciálny 3 deck set a český headliner LEED alebo inak ReversArt. Z domácich Djs sa predstaví dvojica Bassochists, ktorá ešte pred nejakým tým rokom pravidelne hrávali na strednom Slovensku a tvorí ju Dj Intro & Pseudart, v minulosti známy pod pseudonymom Enemy. Za pultom sa objaví aj jeden z organizátorov Sicktek a djs Floydy & Strong F, ktorý to zo začiatku začnú vypekať pekne na tvrdo!

Ak máte radi aj poriadny therapy vizuál tak si určite užijete kreácie maďarského VJa Wooh-Bitch aka Tech81 a to v podobe riadneho porno thrash ! Viac info na evente.

FB event : https://www.facebook.com/event.php?eid=151388274947957

Tešíme sa na Vás

You Need Therapy !!!