Zachráň sa kto môžeš!

Obrovská ropná škvrna valiaca sa na pobrežie USA, popol ch304271302225liaca Islandská sopka, zemetrasenia, požiare, záplavy, ekonomická kríza, občianske nepokoje... Určite ti neuniklo, že sa naša planéta nezadržateľne rúti do záhuby. Chceš prežiť?

Zúčastni sa branného cvičenia, ktoré pripravilo dnb.sk na piatok 21.5.2010. V najznámejšom slovenskom protiatómovom kryte - Subclube dostaneš dôležité inštrukcie, ako prežiť armagedon a predísť tak zániku ľudstva.
Začiatok konca je tu čo nevidieť a sedieť niekoľko rokov v betónovom kryte, kým sa vzduch vonku bude dať opäť dýchať, nie je pre padavky. Spolu absolvujeme niekoľko cvičení, aby sme sa na záchranu ľudstva pripravili.
Hlavným inštruktorom, špecialistom na veľké sonické explózie v prípade výbuchu útočnej munície bude UMAN. Rodák z USA, pôvodom zo Švajčiarska, žijúci v Anglicku. Možno ho ešte nepoznáš, určite však poznáš legendárnu partiu Bad Company, ktorá stála pri zrode drum and bassu ako ho dnes poznáme. Práve Maldiny a Vegas z BC spojili svoje sily s UMANom pod hlavičkou projektu BLOKHE4D a spolu vytvorili svoju víziu zlomených beatov budúcnosti. O UMANovu budúcnosť sa iste postarajú aj labele, na ktorých vydáva: Viper, Timeless, Uprising, či Sudden Def. 
Pevný postoj v prípade zemetrasenia tréningom lýtkových a stehenných svalov tancom, nás naučí rakúska dvojka Snitch Bros. Doma sú bratia známi aj ako spoluorganizátori najväčšieho stredoeurópskeho drum and basového festivalu Urban Art Forms. Ich lekcie sú zárukou, že vďaka silným, vytancovaným nohám odoláte zemetraseniu až do výšky 9303213302232 výšky Richterovej stupnice!
Kurz prvej pomoci v podobe basovej masáže srdca dostaneme od djky Kiary, ako si správne nasadiť plynovú masku a preskákať mínové pole nás naučí talentovaný nováčik Geši. MC Aktiff vysvetlí, ako predísť panike pri manipulácii s väčšou skupinou ľudí, v prípade občianskych nepokojov.
Ak nás dovtedy nepozatvárajú za šírenie poplašnej správy, na brannom cvičení prežitia konca sveta sa stretneme 21.5.2010 v Subclube! O dokonalú prípravu na akúkoľvek hrozbu sa postará 6 inštruktorov, z toho traja zahraničný hostia, dvaja domáci odborníci a jeden zručný nováčik.
Ak prídeš do do 23:00, lekcia prežitia ťa bude stáť len 6 €. Neskôr o jedno Euro viac. Začíname o 22:00. Na akcii si budeš môcť kúpiť protiradiačný odev s logom dnb.sk za 10 €. 
Všetci sú stdečne vítaní!
Súťažiť o 4 voľné vstupy a tričká s logom dnb.sk môžeš na www.dnb.sk. Párty nájdeš aj na Facebooku - JOIN.