Najbližšie / Next event

22:00
25
Piatok
vstup ?
BATCAVE
gothic / postpunk / new wave / ebm

Zion Train

ZION TRAIN je kapela pôsobiacia už vyše dve desaťročia na scéne, za to obdobie vypilovala svoju show v spojení dynamického live mixovania dubu, dychovou sekciou a vokálom k dokonalosti.Z ich show sa mohli tešiť aj ludia na slovensku, kde boli headlinermi festivalov ako Uprising či Hodokvas

Okrem živého vystupovania stíhajú aj produkovať velmi cenené albumy(dodnes ich vyšlo 14), spolupracovať s inými umelcami(na ich labeli universal egg vychadzaju mena ako RDK, Ragana, Abassi Allstar).
Tento rok im vychádza nový album State of mind a vrámci promo tour sa zastavia 3.11 v Bratislavskom SUBCLUBE!!!
http://www.wobblyweb.com

————————————

FOOLPROOF RIDDIMS je Bratislavská kapela hrajúca live dub a reggae. Impulzom pre vznik kapely, bola absencia tohoto žánru na Slovensku, ako aj láska samotných členov ku tejto hudbe. Zloženie kapely tvoria hudobníci pozostávajúci z rôznych kapiel prezentovaných najmä v ska scéne. O živé efektovanie nástrojov a sample sa starajú ďaľší dvaja členovia, ktorý spolu s kapelou vytváraju to, čo poznáme pod názvom DUB music.
http://soundcloud.com/foolproof-riddims

————————————

RESPECT VIBRATION jeden z najaktívnejsších Slovenských reggae soundov. Za 8 rokov fungovania robili support menam ako Dr ring ding, Brother Culture, Deadly Hunta, Tribuman…Na akcii odohrajú roots and dub set!
http://soundcloud.com/ichiespice

More info at FB event:
http://www.facebook.com/event.php?eid=285384584808920