22:00
29
Sobota

BASS DOWN LOW

drum’n’bass / electro / trap

Priprav sa na náš multižánrový večer, nakladaný v tej najlepšej kvalite s headlinerom dopytovaným po celom svete.
vstup 6€ / 7 €

Je nám najvyššou cťou ho hosťovať práve pre Vás! Započuješ bary Trapu, DNB, JUMP UP a toho najkvalitnejšieho elektra v súčastnosti. Najlepšiu atmosféru vytvoria tvoje obľúbené priateľské tvare debilov, ktorých tak rad stretávaš spolu s najkrajšími ženami z Bratislavy. My chlapci z BDL ti znovu netradične potvrdíme náš Standard zaručeného večera.


Apashe (CAN/BE)
https://soundcloud.com/lindien
https://www.facebook.com/Apashe.Official
Nosny pilier Kanibalen records a jeden z lidrov trapovej sceny v USA, rodak z Belgicka zijuci v Kanade. Ako headliner rozbija tisicky ludi na monumentalnych eventoch.

Komander Ground
https://www.facebook.com/komanderground/?ref=ts&fref=ts
https://soundcloud.com/komander-ground
Blazon, ktoreho na slovenskej scene netreba predstavovat, ta ako predskokan dokonale navnadi na nasledovne frekvencne dianie.

DCKDST
https://www.facebook.com/DCKDST/?ref=ts&fref=ts
Jeden z najrýchlejšie stúpajúcich djov na bratislavskej scéne sa predstaví so svojím precíznym výberom lámaných beatov zameraných hlavne na JUMP UP. Svoje sety si starostlivo pripravuje na jednotlivé akcie čím si zabezpečil svoju jedonečnosť. Nezmeškaj ani ty túto jumpovaciu smršť!

Emer
https://www.facebook.com/Emer.BassDownLow/
Jeho láska k metalu sa prejavila aj v jeho setoch a ako jeden z posledných prírastkov do našej crew ti EMER napumpuje do žíl to najtvrdšie z NEURO FUNKU, TECHSTEPU a CROSBREEDU.

Deffect
Ako jeden z najstarších členov našej crew sa DEFFECT predstaví v trapovom sete aby ti otvoril tento top event!

Paulonius
Od člena Neonstadt DJs (bývalých Half White Half Blue) môžete čakať agresívnejšiu podobu zvodného klubového bass soundu, poprekladaného nevkusom 00’s.

fb: https://www.facebook.com/events/1843982615819962/