22:00
30
Piatok

BASS DOWN LOW Summer Ed.

drum’n’bass / dubstep / electronic dance music

Nešiel si na Trident? Potrebuješ Bass k prežitiu? Máš rád zlomené beaty, ruky, nohy hlavy, krky? Nezvládaš to, keď máš čisté topánky?
vstup ?

Ak si si na 4 z otázok odpovedal kladne, tak bude redy na tvoju obľúbenú párty ktorá prichádza po prvý krát od vzniku v letných dátumoch pred letnou sezónou! Môžeš sa tešiť na tvojich lokálnych heroes z našej skromnej nechutnej BDL!

———> SPICY (BASS DOWN LOW)
Mladá krv v našich radách ťa prevedie tým najlepším zo zvuku novodobého drum n bassu - je libo jump up či neuro? SPICY má na párty správny recept!

———> TYFUS (Bassault)
Zástupca Bassaultu, ktorý sa s bass music nemazná! Set plný dubstepu, drumstepu a možno aj tvrdých neurofunkov ti rozhýbe telo aj na stoličke.

———> DEFFECT (BASS DOWN LOW)
Človek, ktorý sa snami ťahá už od samých začiatkov, trapový umelec, ktorý ti vibráciami namaluje atmosféru ako to vie len on!

———> EMER (BASS DOWN LOW)
https://www.facebook.com/Emer.BassDownLow/
Bender ti ohne metalové tvrdé soundy neurofunku, techstepu a crosbreedu do kombinácií, aké tvoje uško a telo ešte nezažilo.

———> CHEWBACCA (BASS DOWN LOW)
Chewy najväčší bojovník z rodu Wookie sa zbavil svojho neupraveného zarasteného vzhľadu, aby si mal radosť nie len z jeho nadupaného mixu plného bangrov ale aj pohľadu naňho!

fb: https://www.facebook.com/events/447960962250339/