22:00
4
Sobota

Bassault - Rave execution

drum’n’bass / dubstep / drumstep

Vážení Raveri a Raverky. Podarilo sa nám zohnať stroj času, takže garantujeme naozaj nekonečnú noc plnú rave music, ktorá vás vytrhne zo stoličiek.
vstup 3€ / 4 €

Zoberte si svoje najpoznačenejšie tenisky a užite si zmes toho najkvalitnejšieho DRUM AND BASSU, DRUMSTEPU a DUBSTEPU!

Akcia je venovaná pamiatke nášho priateľa a DJ-a Demolitora, ktorý bol pri zrode našej crew.

Lineup:

SPC_LESKO - Mladý skúsení čarodídžej, ktorý vám začaruje vaše pohybové ústrojenstvo svojim Neurofunkom a Deep DNB. Máte sa na čo tešiť!

RASCALLON - Najstarší rezident Bassault crew. Vládca Drumstepu a Neurofunku, ktorý roztrasie parket tak, ako to vie len on - svojimi overenými bangerami i novými peckami, pri ktorých vieme zaručiť, že to pravdepodobne neznesú ani steny jadrového krytu.

TYFUS - Chorobné beaty, zvrátene chytľavé rytmy. Tak by sa dal zhrnúť repertoár tohto maniaka z našej rezidencie. Nákaza vychádzajúca z jeho temnej duše sa šíri končekmi prstov, cez mixpult až k soundsystému, ktorý rozpráši katatonickú triašku do celého vášho tela. Symptómy sa prejavujú najmä v tempe 140 a 174, odborne ich nazývame Dubstep, DnB a Trap.

CONCEPTOR - Tohto teroristu ušných bubienkov a zakladateľa BASSAULT crew asi netreba nikomu predstavovať. Zatiaľ nám bolo iba oznámené, že jeho set je práve vo výrobe a nebude vhodný pre slabšie povahy.

SCORPIUS - Nestabilné beaty NEUROlogického charakteru, už sa nevieme dočkať jeho premiery na BASSAULTE, kde rozpúta peklo.

Vstupné - do 00:00 - 3€  |  od 00:00 - 4€

fb: https://www.facebook.com/events/1367217753415908/