22:00
15
Piatok

DECIBEL: LAST JOINT RECORDS NIGHT

techno

Last Joint Records oslavuje 15 rokov od svojho vzniku a to je dôvod na poriadnu party pod hradnou skalou. Hrat sa bude techno vo viacerých jeho odnožiach, takže je sa na čo tešiť.
vstup 3 €

FORMAL METHOD
/ Selection Sorted / Audioexit rec. / HU

KORKY BUCEK live
/ Last Joint rec.

MAYLA
/ Standa

JUPÍ
/ Last Joint rec.

V hlavnej ulohe sa predstaví FORMAL METHOD zo susedného Maďarska, vrámci utužovania dobrých vzťahov. Tento dj a producent stojí za labelom Audioexit, na ktorom v súčasnosti nájdeš rovnú stovku techno releasov od producentov z celého sveta a všetky si môžes zdarma stiahnuť. Okrem toho mu vyšli tracky a remixy na labeloch ako Illegal Patterns, Black Startegy, Switch Off, Dark Garden, Darkletvm, Raven Sigh a ďaľších. Ako dj obľubuje slovenský stýl, čiže energické aj lámané beaty na parket, ktoré hráva z vinylu.
https://soundcloud.com/formalmethodtechno
https://audioexitrecords.bandcamp.com/

O ten správny warm up večera sa postará KORKY BUČEK. Tento svojrázny producent sa štýlovo nedá zaradiť, pohybuje sa v experimentálnej elektronike s techno a break prvkami. V Subclube predstaví svoju produkciu, ktorá mu vyšla najmä na Last Joint Records a jeho sublabeloch. Okrem toho rád a vo veľkej miere remixuje či sampluje naživo počas setu, napríklad Homera, Ala Bundu či Bambuľku. Treba počuť.
https://soundcloud.com/korky_bucek

MAYLA je meno každému techno fanúšikovi široko ďaleko známe, hovoria jej aj prvá dáma slovenského techna. Okrem djingu sa posledných pár rokov zdokonaľuje aj v podukcii, kde sa prejavuje jej melodickejšia stránka. Špeciálne pre Decibel zahrá oldschool techno set z vinylu, hezky vod podlahy.
https://www.youtube.com/watch?v=33UsIDD7TIk
https://soundcloud.com/mayla81

Line up uzatvára JUPÍ, zakladateľ Last Joint Records, ktorého možno poznáte pod menom Recis. Okrem vlastných labelov vydal tracky a remixy napríklad na portugalskom Intuition, Carmarage, a daľších. Pri hraní je známy svojou presnou technikou mixu a nevyčerpateľnou energiou, ktorú do hudby vkladá. Taktiež bude hrať z vinylu.
https://soundcloud.com/lastjoint
https://lastjointrecords.bandcamp.com/

#techno4life

entry / vstup: 3eur

fb: https://www.facebook.com/events/345422749231601/