22:00
31
Nedeľa

BASSAULT

drum’n’bass / dubstep / drumstep

Po krátkej pauze sa Vám opäť hlásime, aby sme Vás upozornili na nadchádzajúci Rave!
vstup 3€ / 4 €

V nedeľu 31.8.2014 (na ďalší deň je sviatok) prídte zodrieť aj zvyšky podrážok, ktoré Vám zostali po všetkých tých festivaloch.

Zozbierajte zvyšky svojich síl, aby ste mohli zadrtiť a baviť sa, ako keby to bolo naposledy, keďže ide vlastne o poslednú párty týchto letných prázdnin. Miesto konania je ako obvykle Bratislavský SUBCLUB.

Spoza mixpultu na Vás budú páliť títo páni:


Resistance (DNB)
Back3r and Cranium:Void b2b gramo set, neurofunk, hardstep, techstep, deep dnb,. V roku 2006 prvý krát prenikli do čarov zlomených beatov na legendárnej akcii Aquabeatz na Štrande v Nových Zámkoch. Krátko na to nasledovala kúpa páru Stanton T.60 a prvé pokusy s mixom. V Leviciach organizujú pravidelnú dnb night pod hlavickou Bass Attack crew.

MiKkro & LikKno (DNB, DUBSTEP)
Pred pár rokmi si náhodou pustili starú Noisiu, ktorá ich dostala natoľko, že si zohnali polofunkčné gramce a v pivnici začali objavovať krásu zlomených beatov. Neskôr začali hrávať vo väčšom a v roku 2012 sa predstavili aj na brnenskej Fléde. Kvôli iným povinnostiam nemohli od Flédy hrať až doteraz, kedy sa vám nažhavení predstavia v b2b sete, kde očakávajte bránicu trhajúci temný dubstep a pochodovanie na vesmírny neurotechstepový dnb.

Conceptor (DUBSTEP, DNB)
Jeho závislosť od dubstepu už prekročila všetky hranice, stratil šance na lepšiu budúcnosť, rodina sa k nemu obrátila chrbtom, opustila ho žena a aj pes ktorého nemal (no keby ho mal, tak aj ten by ho opustil). No namiesto toho aby sa snažil prestať, začal ho brať ešte viac, vykľulo sa z neho totálne monštrum a dubstep povýšil na najvyšší piedestál, ako najväčšiu prioritu svojho života. Preto ak nie ste pravidelnými užívateľmi dubstepu, odporúčame Vám vypočuť si nejaké dubstepy pár dní pred touto udalosťou, aby sa zvýšila Vaša tolerancia a tým pádom znížilo riziko subsonického šoku.

Rascallon & MC Kaput (DNB, DUBSTEP, DRUMSTEP)
Pravidelným návštevíkom našich akcií ich snáď ani netreba predstavovať, no ak ste sa rozhodli zavítať na BASSAULT po prvý krát, pripravte sa na vymakané drumstepy z Rascallonovej dielne. Zahrá Vám samozrejme aj DNB a trocha dubstepu od tých najfundovanejších chlapíkov v obore. Sprevádzaný MC Kaputom ej kej ej najrýchlejšim em sím v hre.


Tyfus (DUBSTEP, DNB)
Anglický vedci dlhé doby vyvýjali zbraň, ktorou by dokázali ovládať pohyby ľudí. Napokon sa im to podarilo a vyvinuli vírus, ktorý bol toho schopný - DUBSTEP. Postupom času ho začali zdokonaľovať a experimentovanie s jeho formami sa stalo už nie len výlučne anglickou záležitosťou. Momentálne je veľmi rozšírený po celom svete a jedným z šíritelov nákazy je aj náš rezident TYFUS, ktorý presne vie, ktoré tracky sú tie najzhubnejšie.

Vstupné ako obvykle do 23:00 - 3€, po 23:00 - 4€
fb : https://www.facebook.com/events/273099929561728/?fref=ts

22:00
30
Sobota

INDIE HITS

indie

Po šiestich týždňoch Indie Hits opäť v Subclube. Zrejme ideálna príležitosť ako zakončiť prázdniny a leto s hudbou. See Ya !
vstup 3€ / 4 €

Okrem starších classics budú aj Foster The People, Bombay BC, Little Dragon, Jack White, AM, Tom Vek, Starfucker, Trust, Panama, Lana Del Rey, Phantogram, Lust For Youth, atdˇ..

https://www.facebook.com/events/1543428489218575/

Indie Hits, sobota 30.8., Subclub, od 22:00, vstup 3€ do polnoci, potom 4€.

22:00
29
Piatok

DEADLY ALGORYTHM: Next Rebellion

hard drum'n'bass

Čaká na vás ešte hlučnejšia, tvrdšia a nadupanejšia atmosféra ako naposledy!
vstup 4€ / 5 €

Preto si nenechaj ujsť poriadne vyvrcholenie leta pod hradnou skalou.

fb event: https://www.facebook.com/events/1451829248416149

LINEUP:

YMB // NL
( Yellow Stripe, Ninht Circle, Metafiziq, Future Sickness )
https://soundcloud.com/ymb

MOPTRON // PL
( Yellow Label )
https://soundcloud.com/moptron

ZENON // PL
( Yellow Label )
https://soundcloud.com/zenonyl

FAKTOR // SK
( Mental Disorder, Deadly Algorythm, Therapy Sessions)
https://soundcloud.com/faktor_tridentsk

FUNĎO // SK
( The Crime Site, Hidden Company, Mental Disorder )
https://soundcloud.com/fundo-redtek

KRYSTALIZED // SK
https://soundcloud.com/kristof-galansky/tracks

VSTUP 4€ / 5€

Improved Quadro Soundsystem

Visuals & Deco by Noisvizion

22:00
28
Štvrtok

BROOKLYN ZOO

hip-hop

Na koniec leta, vo štvrtok 28.8. (v piatok je voľno), sme si pre vás v bratislavskom Subclube pripravili Hip-Hop / Rap párty pod názvom Brooklyn Zoo Vol. 2.
vstup 3 €

Jedná sa o druhé pokračovanie tejto akcie, a tak ako aj na prvej vám svoje skills predvedú 5ržalskí DJs Kebar, MikroMan a Maniak. Môžete sa tešiť na klasickú hip-hop nakladačku , ktorá tu už dlho nebola, s množstvom kvalitnej hudby, setov a skrečov.

Subclub, štvrtok 28.8., od 22:00, vstup 3€.

https://www.facebook.com/events/1439857889636192/

22:00
23
Sobota

DUBFLEX: BLAU!

drum’n’bass / dubstep / electro / trap

Letná edícia obľúbenej párty Dubflex nesie názov BLAU! a odprezentuje vábivé elektronické vibrácie v rozmedzí žánrov dubstep, trap, grime, electro, drumstep či drum and bass. 

vstup 4 €

Štvorica slovenských producentov a DJs plus hosť z Viedne sa vystriedajú za mixom a sedem hodín masívneho účkarskeho soundsystému bude patriť práve im. Predstavíme si ich postupne behom najbližších dní.Vstup 3€, po 23:00 4€.

https://www.facebook.com/events/269913299871350/

★ THE PATRIK 
https://soundcloud.com/thepatrik

★ SIMON EKHAN
https://soundcloud.com/simon-ekhan

★ WINSIDE
https://soundcloud.com/winside

★ CATHARSIS DUBZ
https://soundcloud.com/catharsisdubz

★ B3T0N
https://soundcloud.com/b3t0n