22:00
18
Piatok

CONCReTEKK THeRAPY 9

Powerful sound, light show, cloak-room, tribal djs & live, smoking area.
vstup ?

► PHANTOMLAB [NL] !
https://soundcloud.com/phantomlab

► MIK-MIK [EQUIPE ANIMAZIONE] [CZ]
https://www.mixcloud.com/EquipeAnimazione/mik-mik-oldtekk-style-live-set/

► MASOZZ [23POZITIV/TEKFORCE23] [SK]
https://soundcloud.com/masozz23

► SWAP [TEKFORCE23] [SK]
https://soundcloud.com/swap-tek23force

► KRAKATIT [PKO/TEKFORCE23] [SK]
https://soundcloud.com/lacowordless

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

18+


fb: https://www.facebook.com/events/1824732217813498/

22:00
11
Piatok

Drumatique Session w. Artificial Intelligence (UK)

drum’n’bass

Novembrová Drumatique Session predstaví naozaj zásadné meno svetového drum&bassu.
vstup ?

Na Slovensko prichádza producentské duo pôsobiace na scéne už viac ako 15 rokov, stojace za značkou Ingtegral Records, s releasmi na labeloch Shogun Audio, Exit, Commercial Suicide, 31 Records, Full Cycle, Soul:R, Goodlooking, CIA, Innerground a v neposlednom rade Metalheadz. Pre nich tak jedinečný sound reprezentujúci celé spektrum dnb od soulful až po deepové rollery predstaví dvojica pochádzajúca z Londýna Glenn Herweijer a Zula Warner a.k.a. ARTIFICIAL INTELLIGENCE (UK)! Line up doplní skvelý DJ a selektor LIXX, mladý talent SLOFI a rezidenti GABANNA, SVETLUX & CLIVE.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

► ARTIFICIAL INTELLIGENCE (UK)
▷ Metalheadz, Integral

► LIXX (SK)
▷ SIGNAll_FM

► GABANNA (SK)
▷ Drumatique, Fokuz Limited

► SVETLUX (SK)
▷ Drumatique

► CLIVE (SK)
▷ Drumatique, Codered

► SLOFI (SK)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DRUMATIQUE SESSION @ SUBCLUB
Friday 11th November 2016
Subclub, Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu, Bratislava, Slovakia
Start: 22:00 | Entry: tba


fb: https://www.facebook.com/events/1296134383772195/

22:00
5
Sobota

Joe Nice (USA)

dubstep

US dubstep ambassador first time in Slovakia.
vstup 5 €

Joe Nice, výnimočný človek, dj, reprezentant severoamerického dubstepového soundu, rozvibruje steny Subclubu už 5. 11. Vraciame sa ku koreňom žánru, ktoré sú v USA spojené práve s menom Joe Nice. Už od roku 2001 so svojou baltimorskou crew organizovali parties ako rezidenti v klube Sonar. Rozbehol internetové rádio venované dubstepu na Gourmetbeats.com, čo bola vlastne prvá prezentácia dubstepu v severnej Amerike. Popri týchto aktivitách sa podieľal na prvej žánrovej noci Dubwar v NYC.

Silu jeho mena a produkcie dokazuje fakt, že ako prvý americký DJ dostal priestor v londýnskom Rinse FM a URB Magazine ho v roku 2007 zaradil do rebríčka NEXT 100. Od roku 2011 je rezidentom noci newyorkského dubstepu Reconstryct. Svoju rádiovú šou medzičasom presunul na SubFM.

Od svojich začiatkov hráva po celom svete, základňa jeho fanúšikov je naozaj široká a stále sa rozrastá. Zásluhu na tom má aj jeho entuziastický prejav , výraz a v neposlednom rade selekcia a zručnosť v mixovaní. Joe Nice je dôkazom toho, že dubstep stále nezomrel. V jeho mixoch sa zaručene objaví zlatá generácia UK dubstepu Digital Mystikz, Skream, Bukez Finest, Kromestar či nová, mladšia krv, ktorá múti vody dubstepu ako napr. Compa, Introspekt, Impey. Ruka v ruke s dubstepom sa zvezieme aj na vlne grime, preto legendárnymi trackmi The Bug- a Flowdana zaspomíname na roky, kedy mal dubstep pevné miesto aj v Subclube.

fb: https://www.facebook.com/events/190097971398787/

22:00
4
Piatok

Leporelo. - 15 rokov

minimal

Písal sa rok 2001 kedy do programu bratislavského U.Clubu pribudla nová akcia. Volala sa srandovne Leporelo a nikto nevedel, o čom to celé bude.
vstup ?

Dokopy ju dali dvaja vtedajší rezidentní DJi akcie HAUZ - Milos a Skank s ďalšími DJmi a producetami. Spojila ich láska k hudbe a priateľstvo a prerástlo to do niečoho oveľa väčšieho…

Dnes, teda v roku 2016 je to teda už 15 rokov fungovania akcie Leporelo, ktorá slovenskému klubovému publiku predstavila štýly ako minimal (house a techno), micro house, dub techno a ďalšie iné formy house music a techna. Do obehu dostala také mená ako Baltazar, DNC aka. DUNCO, Milos, Skank a ďalších. Z klubov sa Leporelo postupne dostalo aj do rádia a dnes je to už viac ako 9 rokov, čo môžete v Rádiu_FM počúvať show Leporelo_FM. V roku 2009 vznikol hudobný label, ktorý má dnes v katalógu takmer 30 releasov.

Leporelo pozvalo a prinieslo nielen na Slovensko množstvo skvelých mien zo scény ako Barem, Akufen, Deadbeat, Luomo, Ambivalent, Sonja Moonear, Andy Vaz, ktorý bol vôbec prvým zahraničným hosťom akcie a do Bratislavy prichádza opäť, ďalej Dapayk, Shaun Reeves z Visionquest, Subb-an, Portable aka. Bodycode, Frivolous, Mike Shannon, Jeff Milligan, Adam Port, Nôze, Jeff Samuel, český Insect Elektrika a mnohých ďalších…

To je minulosť, veľmi bohatá 15-ročná minulosť, ktorú ideme osláviť...  Predošlých 15 rokov v kluboch strávených s vami oslávime v piatok 4. novembra tam, kde sme to všetko začali, teda v legendárnom klube pod bratislavskou hradnou skalou, dnes v Subclube… A potom, sa ide samozrejme ďalej…

Leporelo – 15 Rokov

piatok 4. November 2016

SubClub, Bratislava

Andy Vaz (Yore Rec./DE)

Subsist (CZ)

DNC aka. DUNCO live

Milos

Skank

Baltazar

Bruyant

Pussy Kontrol

Vask

fb: https://www.facebook.com/events/191767121245387/

22:00
31
Pondelok

Bassault Presents: Halloween Drum And Bass Mayhem

drum’n’bass

Halloweenske drum and bassové šialenstvo...
vstup 4 €

... sa odohrá v temných útrobách vášho obľúbeného protiatómového krytu v pondelok 31.10.2016, keďže na ďaľší deň pre Vás všetci svätí pripravili príjemné prekvapenie v podobe dňa pracovného pokoja.

Tešiť sa môžete na týchto hrôzostrašníkov:

CROSSDREED
ROBX b2b KRYSTALIZED
CHEWBACCA
TYFUS

fb: https://www.facebook.com/events/206769253080924/