22:00
26
Piatok

DNB.sk presentz MEMTRIX (UK)

drum’n’bass

Dnb.sk opäť prináša do Subclubu legendárne Lifted sessions! Druhý diel tejto značkovej tancovačky predstaví v piatok 26.9.2014 vôbec po prvý krát na slovensku nový objav vydavateľstva Lifted - dja a producenta Memtrixa.
vstup 5€ / 6 €

Dnb.sk opäť prináša do Subclubu legendárne Lifted sessions! Druhý diel tejto značkovej tancovačky predstaví v piatok 26.9.2014 vôbec po prvý krát na slovensku nový objav vydavateľstva Lifted - dja a producenta Memtrixa.

Pôvodom z anglického mesta Kent si Oscar Rawlinson, ktorého svet drum and bassu pozná pod umeleckým menom Memtrix vybudoval meno ešte skôr ako dosiahol plnoletosti. Svoje 18 narodeniny oslávil už ako uznávaný člen Lifted teamu. Jeho aktuálna hitovka Disintegration niekoľko týždňov okupovala prvé priečky v predajnosti no ani jeho ďalšie vypaľovčky nijako nezaostávajú.

Príď si užiť výberový zvuk značky Lifted naživo v Subclube už 26. septembra!

Viac info o akcii už čoskoro…

fb : https://www.facebook.com/events/1463190903952991/

22:00
12
Piatok

NUDANCE 6 Years

drum’n’bass / dubstep

Pozývame na veľkú oslavu šiestych narodenín Nudance Music:). Tešíme sa na vás všetkých 12teho septembra v Subclube. Hlavným hosťom budú anglickí Hybrid Minds.
vstup ?

Špeciálny narodeninový hosť >>> HYBRID MINDS (UK)

KOMANDER GROUND
FATSOUND
D-HIGH
M-CEE
ROBX
STREETROLL
OPAQUE
YOUCANGETIT
ROSSYEBALL BEAT
DRUMMATIC

FB: https://www.facebook.com/events/344689942349547


Youtube

22:00
5
Piatok

Půnk!

deep / house / bass

Posledný Půnk! bol viac techno, tento na prelome leta a jesene bude viac HAUZ. 
vstup ?

Na úvod Monoide trochu deep, neskôr Peal s miestami zlomeným ale ešte stále hauzom a bassom a nakoniec party ako má byť od PLUSplus.

Hrať sa budú napríklad aj Samu.l, Stimming, the checkup, Refresh, Quantum Entanglement, Tessela, Akkord, Lurka, Bicep, Caski, Maceo Plex, Midland, Acid Arab, Caribou, Pariah, Kink..

Půnk! – Subclub – Piatok 5.9.2014 – Start 22:00.

https://www.facebook.com/events/318498454993264/

DJs:
Monoide
Peal
PLUSplus

22:00
31
Nedeľa

BASSAULT

drum’n’bass / dubstep / drumstep

Po krátkej pauze sa Vám opäť hlásime, aby sme Vás upozornili na nadchádzajúci Rave!
vstup 3€ / 4 €

V nedeľu 31.8.2014 (na ďalší deň je sviatok) prídte zodrieť aj zvyšky podrážok, ktoré Vám zostali po všetkých tých festivaloch.

Zozbierajte zvyšky svojich síl, aby ste mohli zadrtiť a baviť sa, ako keby to bolo naposledy, keďže ide vlastne o poslednú párty týchto letných prázdnin. Miesto konania je ako obvykle Bratislavský SUBCLUB.

Spoza mixpultu na Vás budú páliť títo páni:


Resistance (DNB)
Back3r and Cranium:Void b2b gramo set, neurofunk, hardstep, techstep, deep dnb,. V roku 2006 prvý krát prenikli do čarov zlomených beatov na legendárnej akcii Aquabeatz na Štrande v Nových Zámkoch. Krátko na to nasledovala kúpa páru Stanton T.60 a prvé pokusy s mixom. V Leviciach organizujú pravidelnú dnb night pod hlavickou Bass Attack crew.

MiKkro & LikKno (DNB, DUBSTEP)
Pred pár rokmi si náhodou pustili starú Noisiu, ktorá ich dostala natoľko, že si zohnali polofunkčné gramce a v pivnici začali objavovať krásu zlomených beatov. Neskôr začali hrávať vo väčšom a v roku 2012 sa predstavili aj na brnenskej Fléde. Kvôli iným povinnostiam nemohli od Flédy hrať až doteraz, kedy sa vám nažhavení predstavia v b2b sete, kde očakávajte bránicu trhajúci temný dubstep a pochodovanie na vesmírny neurotechstepový dnb.

Conceptor (DUBSTEP, DNB)
Jeho závislosť od dubstepu už prekročila všetky hranice, stratil šance na lepšiu budúcnosť, rodina sa k nemu obrátila chrbtom, opustila ho žena a aj pes ktorého nemal (no keby ho mal, tak aj ten by ho opustil). No namiesto toho aby sa snažil prestať, začal ho brať ešte viac, vykľulo sa z neho totálne monštrum a dubstep povýšil na najvyšší piedestál, ako najväčšiu prioritu svojho života. Preto ak nie ste pravidelnými užívateľmi dubstepu, odporúčame Vám vypočuť si nejaké dubstepy pár dní pred touto udalosťou, aby sa zvýšila Vaša tolerancia a tým pádom znížilo riziko subsonického šoku.

Rascallon & MC Kaput (DNB, DUBSTEP, DRUMSTEP)
Pravidelným návštevíkom našich akcií ich snáď ani netreba predstavovať, no ak ste sa rozhodli zavítať na BASSAULT po prvý krát, pripravte sa na vymakané drumstepy z Rascallonovej dielne. Zahrá Vám samozrejme aj DNB a trocha dubstepu od tých najfundovanejších chlapíkov v obore. Sprevádzaný MC Kaputom ej kej ej najrýchlejšim em sím v hre.


Tyfus (DUBSTEP, DNB)
Anglický vedci dlhé doby vyvýjali zbraň, ktorou by dokázali ovládať pohyby ľudí. Napokon sa im to podarilo a vyvinuli vírus, ktorý bol toho schopný - DUBSTEP. Postupom času ho začali zdokonaľovať a experimentovanie s jeho formami sa stalo už nie len výlučne anglickou záležitosťou. Momentálne je veľmi rozšírený po celom svete a jedným z šíritelov nákazy je aj náš rezident TYFUS, ktorý presne vie, ktoré tracky sú tie najzhubnejšie.

Vstupné ako obvykle do 23:00 - 3€, po 23:00 - 4€
fb : https://www.facebook.com/events/273099929561728/?fref=ts

22:00
30
Sobota

INDIE HITS

indie

Po šiestich týždňoch Indie Hits opäť v Subclube. Zrejme ideálna príležitosť ako zakončiť prázdniny a leto s hudbou. See Ya !
vstup 3€ / 4 €

Okrem starších classics budú aj Foster The People, Bombay BC, Little Dragon, Jack White, AM, Tom Vek, Starfucker, Trust, Panama, Lana Del Rey, Phantogram, Lust For Youth, atdˇ..

https://www.facebook.com/events/1543428489218575/

Indie Hits, sobota 30.8., Subclub, od 22:00, vstup 3€ do polnoci, potom 4€.